هشدار داعش درباره رقم زدن یکشنبه خونین/

فرانسه، آمریکا، اندونزی، ایتالیا و لبنان در وضعیت آماده باش

سیاسی

هشدار گروه هکرهای ناشناس درباره برنامه گروه تروریستی داعش برای انجام چندین حمله در روز یکشنبه اول آذر موجب شده تا دست کم پنج کشور در وضعیت آماده باش قرار بگیرند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اینترنشنال بیزینس تایمز، گروه هکرهای ناشناس که بعد از حملات جمعه ۲۲ آبان پاریس، علیه داعش اعلام جنگ کرده بود از تصمیم این گروه تروریستی برای انجام چندین عملیات تروریستی خبر داده است.

بر اساس اعلام هکرهای ناشناس، این حملات قرار است امروز یکشنبه در فرانسه، آمریکا، ایتالیا، اندونزی و لبنان انجام شوند.

در همین رابطه پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی) اعلام کرده اطلاعاتی در دست دارد که داعش قصد انجام عملیات در این کشور را دارد. بر اساس اعلام اف بی آی این حمله قرار است امروز یکشنبه در آتلانتا و در مراسم عصر امروز انجام شود.

گروه هکرهای ناشناس در حالی این هشدار را صادر کرده که داعش بعد از حملات پاریس اعلام کرده بود که قصد انجام عمملیات های جدید بویژه در آمریکا و کشورهای اروپایی را دارد و همین امر موجب شده تا سطح هشدار در کشورهای مختلف افزایش پیدا کند بطوریکه روز گذشته بلژیک سطح هشدار در بروکسل را به بالاترین سطح ممکن رساند و در فرانسه نیز بعد از هشدار نخست وزیر این کشور مبنی بر احتمال وقوع حملات میکروبی و شیمایی از سوی داعش، نیورهای امنیتی در اطراف مخازن آب شهرهای مختلف فرانسه مستقر شدند.

کد N1038687