400 گفتمان دینی در نیمه دوم سال در تهران برگزار می‌شود

سازمان تبليغات,دین

رئیس اداره امور فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی شهر تهران گفت: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، 400 گفتمان دینی برگزار می‌شود.

رئیس اداره امور فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی شهر تهران گفت: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، 400 گفتمان دینی برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، هادی رضایی اظهار کرد: این گفتمان‌های دانش‌آموزی و مساجد در شش ماهه دوم سال 94 برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: از آنجایی که گفتمان به دنبال ایجاد فضای مناسب و طرفینی بین استاد و مخاطب است، می‌تواند بسیاری از سؤالات و شبهات مختلف آنان را پاسخ دهد.

این مسئول فرهنگی، یادآور شد: بر اساس نیازسنجی آموزش از طریق کارشناسان فرهنگی ادارات تبلیغات اسلامی شهر تهران، این برنامه با موضوعات عفاف و حجاب، ایثار و شهادت، فضای مجازی و آسیب‌های آن، نقش اخلاق در خانواده و جامعه، تحکیم بنیان خانواده، فرقه‌ها و نحله‌های انحرافی و نیز موضوعات مناسبتی از قبیل دهه مبارک فجر و آغاز زعامت امام مهدی(عج) به اجرا در می‌آید.

وی، در ادامه با اشاره به این‌که «گفتمان‌های دینی ویژه جوانان و نوجوانان در مدارس، مساجد و کانون فرهنگی- تبلیغی شهر تهران برگزار می‌شود» افزود: اساتید برجسته حوزه و دانشگاه در این طرح با اداره کل تبلیغات اسلامی تهران همکاری دارند.

رضایی در پایان تصریح کرد: از تمامی کارشناسان و صاحب نظران این حوزه تقاضا داریم با راهنمایی، مشاوره و همکاری ما را در ارتقای سطح سلامت فکری گروه‌های هدف به ویژه جوانان و نوجوانان یاری رسانند.

بر اساس این گزارش، گفتمان‌های دینی از اول آذر تا 15 اسفند جاری ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام

کد N1037249