پس از انتشار ۲ پیش شماره؛

نخستین شماره هفته نامه «نماینده» منتشر شد

سیاسی

نخستین شماره هفته نامه «نماینده» با محتوای مسائل روز کشور در حوزه های داخلی، منظقه ای و بین المللی صبح امروز منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نخستین شماره هفته نامه «نماینده» با محتوای سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاست خارجی و بین الملل صبح امروز منتشر شد.

براین اساس مروری بر رفتارهای انتخاباتی دولتی‌ها؛ با یادداشتی از محسن مهرعلیزاده و گفتگوهایی با مرتضی بانک و نبی حبیبی، مصاحبه با معاون وزیر اقتصاد دولت اصلاحات درباره ارزیابی بسته دوم خروج از رکود و یادداشت یک عضو اتاق بازرگانی در خصوص پشت پرده‌های وام خودرو و نیز گفتگو با چهره های کارشناس درباره افزایش آلودگی هوا، کور تر شدن گره ترافیک شهری و معضل رشد مصرف سوخت که با ورود ۱۱۰ هزار خودرو به خیابان‌ها، دامن‌گیر کشور می‌شود از جمله مطالبی است که در نخستین شماره این هفته نامه به آن پرداخته شده است.

همچنین در این شماره از هفته نامه «نماینده»، پیرامون میزان رضایت از عملکرد و کارآمدی مردان پارلمانی دولت در گفتگو با اهالی خانه ملت و «سناریو جدید آمریکا در دوران پساتحریم» با مرور ادبیات تحلیلگران غربی و نیز تشریح مفهوم «تحریم مثبت» به‌عنوان جدیدترین ایده آمریکا مطالبی در گفتگو با کازشناسان و صاحب نظران حوزه های مرتبت منتشر شده است.

هفته نامه نماینده به مدیرمسئولی امیرابراهیم رسولی و سردبیری متین محجوب از امروز بر روی کیوسک های مطبوعاتی قابل خریداری است.

 

 

 

 

 

کد N1037088