در تظاهرات "جمعه خشم" اتفاق افتاد؛

درگیری‌ها در غزه و کرانه باختری و زخمی شدن ده‌ها فلسطینی

فلسطين

در جریان درگیری‌ میان فلسطینی‌ها با نیروهای رژیم صهیونیستی در هشتمین جمعه خشم در غزه و کرانه باختری، ده‌ها فلسطینی زخمی شدند. در این درگیری‌ها که در مرکز، جنوب و شرق نوار غزه و بخش‌هایی از کرانه باختری رخ داد نظامیان صهیونیست با گلوله‌های جنگی و گازهای اشک‌آور به فلسطینیان حمله کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری عربی پرس، اشرف قدره، سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که در حمله صهیونیست‌ها به نواحی مختلف شهر غزه 40 جوان فلسطینی بر اثر اصابت گلوله‌های جنگی و مشقی زخمی شدند.

در شرق غزه، ده‌ها جوان فلسطینی در جریان درگیری با اشغالگران، چندین لاستیک خودرو را به آتش کشیدند و نظامیان صهیونیست نیز ده‌ها گلوله گاز اشک‌آور به سمت فلسطینیان پرتاب کردند.

در جنوب نوار غزه نیز صهیونیست‌ها با شلیک گلوله و گازهای اشک‌آور به سمت جوانان فلسطینی ساکن شهر "خان‌یونس"، تلاش کردند تا آن‌ها را سرکوب کنند.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که در درگیری‌های روز جمعه در کرانه باختری، 40 تن به ضرب گلوله صهیونیست‌ها زخمی شدند.

وزارت بهداشت فلسطین با صدور بیانیه‌ای کوتاه اعلام کرد در درگیری‌هایی که در ورودی شمالی منطقه "البیره" و شهر الخلیل در کرانه باختری رخ داد، 38 شهروند فلسطینی به ضرب گلوله زخمی شدند.

انتهای پیام

کد N1036983