حکیمی‌پور: نباید از فرمایشات رهبری سوء استفاده شود

دبیر کل حزب اراده ملت ایران (حاما) با اشاره به دستگیری تعدادی از فعالان رسانه‌ای در روزهای اخیراظهار کرد:‌جریانی با قراردادن خود بر جایگاه مفسر بیانات رهبری از این بیانات استفاده سیاسی و جناحی می‌کنند.

احمد حکیمی‌پور در گفت و گو با ایسنا درباره‌ی جرینات فعال در انتخابات پیش رو با تاکید براینکه در انتخابات مجلس دهم رقابت اصلی میان جریان رادیکال و ... با جریان عقل گرا و خود محور است اظهار کرد‌: در انتخاباتهای مجلس همواره جریانات همیشگی حضور دارند اما در زمان نزدیک شدن بهبرگزاری انتخابات‌ها باید شاهد حضور جریانات جدید باشیم.

وی در مورد به اظهارات مطرح شده در مورد سرلیستی اصلاح طلبان در انتخابات مجلس خاطر نشان کرد: ‌در میان اصلاح طلبان ظرفیتهای زیادی برای سر لیستی وجود دارند ونیروهای با تجربه و با کفایت بسیاری شایستگی این موضوع رادارند اما اینکه گاهی برخی ازدوستان اظهاراتی در مورد سرلیستی برخی اشخاص مطرح می‌کنند، صرفا نظر مشخص آنها است.

دبیر کل حزب اراده ملت ایران با تاکید بر اینکه ... نیست کسی از نظر اجماع اصلاح طلبان تک روی کند گفت:‌نظر اجماع اصلاح طلبان برای لیست نامزدهای تهران آقای عارف است و همه‌ی دوستان اصلاح طلب نیز تابع این نظر هستند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در ادامه درباره‌ی دستگیری تعدادی از فعالان رسانه‌ای با بیان اینکه نباید از فرمایشات رهبری استفاده سیاسی و جناحی شود اظهار کرد:‌امروز برپایی خود را در جایگاه مفسر بیانات رهبری می‌گذارد و از فرمایشات ایشان در جهت منافع سیاسی و جناحی استفاده ابزاری می‌کنند. این در حالی است جایگاه رهبری، جایگاهی ملی متعلق به همه مردم است و نباید برخوردهایی اینچنین با این جایگاه شود. چراکه این برخوردها جایگاه رهبری را تضعیف می‌کند.

حکیمی پور با تاکید بر اینکه چنین حرکاتی به امنیت و آرامش مردم لطمه می‌زند گفت:‌هر چه به انتخابات نزدیکتر می‌شوین جریانی خاص به دنبال ملتهب کردن جامعه اش در حالی ه این موضوع به نفع مصالح و منافع ملی کشور نیست.

انتهای پیام

کد N1036821