۰
در گفت‌وگو با ایسنا

تاکید پیرموذن بر تصویب لایحه شفاف‌سازی منابع مالی نامزدهای انتخاباتی

  • ۱۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی بر تصویب لایحه شفاف‌سازی منابع مالی نامزدهای انتخاباتی تاکید کرد.

کمال‌الدین پیرموذن در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: مردم بزرگ و باوفای ایران، برباور خویش به راستی گفتار و درستی کردار ما نمایندگان ملت در مجلس پای فشردند و اینک نوبت ماست که با تسریع در تصویب لایحه شفاف‌سازی منابع مالی نامزدهای انتخاباتی، به پیمانی که با آنان بسته‌ایم در عمل وفاداری کنیم.

او ادامه داد: تاخیر در طرح این لایحه در مجلس و خدای نکرده تصویب نشدن آن، بی‌تردید مجلس را در موضع اتهام قرار می‌دهد و باورسوزی‌ها، لطمات فراوانی به اعتماد و سرمایه ارزشمند اجتماعی وارد می‌کند.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: با تصویب این لایحه، بساط حضور و بروز پول‌های کثیف، در امورات کشور جمع شده و عرصه‌های خدمتی کشور از سودجویان ظاهربین و مسوولان دنیاطلب و وکلای خودفروخته و اعضای شوراهای وامدار پاک گشته و زمینه برای فعالیت سالم ریاست جمهوری، نمایندگی مجلس و عضویت در شوراهای شهرها فراهم می‌شود.

پیرموذن هم‌چنین تاکید کرد: همه قدرت انقلاب اسلامی در حمایت مردم از آن نهفته است و هراقدام نامشروع و غیرقانونی صاحب منصبان که به شکاف میان نظام و مردم بیانجامد ضربه به انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.