در نشست سراسری جبهه پیروان خط امام و رهبری مطرح شد؛

تاکید بر همگرایی و وحدت حداکثری اصولگرایان

سیاسی

مدیران احزاب مختلف عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در نشست روز گذشته خود بر تلاش برای حصول وحدت حداکثری در میان اصولگرایان در انتخابات پیش روی مجلس تاکید کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جبهه پیروان خط امام و رهبری، سومین نشست سراسری ستاد انتخابات این جبهه با حضور اعضای معین دفاتر استانهای سراسر کشور صبح روز پنجشنبه 28 آبان در دفتر جامعه اسلامی مهندسین برگزار شد.

در ابتدای این جلسه محمد رضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های ستاد انتخاباتی این جبهه اظهار داشت: قرار است در این جلسات بصورت کارگاهی وضعیت استانها و حوزه های انتخابیه سراسر کشور مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: متاسفانه عده ای در برخی حوزه ها پیرامون مساله کاندیداها موجب تکثر آراء می‌شوند و کاندیداها را مجاب می کنند که رای بالاتر دارند. در حالیکه ممکن است اطلاعات جمع آوری شده از حوزه های انتخابیه و نظرسنجی ها، چیزی غیر از این را نشان دهد.

در ادامه جلسه محمدنبی حبیبی مسئول کمیته امور استانهای ستاد انتخابات جبهه پیروان خط امام و رهبری طی سخنانی گفت: جبهه پیروان خط امام و رهبری می خواهد از ظرفیت خود برای همگرایی اصولگرایان استفاده کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی هدف جبهه پیروان را ائتلاف اصولگرایان خواند و به تلاش های انجام شده در این زمینه تاکید کرد.

لاله افتخاری مسئول کمیته بانوان ستاد انتخابات جبهه پیروان نیز در این جلسه گزارشی از اهداف و عملکردهای کمیته بانوان ستاد ارائه داد و به استفاده از ظرفیت تشکیلاتی بانوان اصولگرا در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد.

 محسن کوهکن رئیس ستاد انتخابات جبهه پیروان خط امام و رهبری دیگر سخنران این جلسه بود. وی به فعالیت های هریک از کمیته های ستاد و به تفاوت های تبلیغات در این دوره در مقایسه با دوره های قبلی انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد.

 دبیرکل جامعه اسلامی نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی به استفاده حداکثری از فضای مجازی و مزایای آن در این دوره انتخابات از سوی جناح های مختلف سیاسی اشاره کرد و افزود: جریان رقیب بدنبال ایجاد تکثر در اصولگرایان است که لازم است متولیان امر انتخابات در جریان اصولگرایی مراقب این موضوع باشند و در اقدامی متقابل استراتژی وحدت حداکثری را در پیش بگیرند.

 اسدالله بادامچیان مسئول کمیته سیاسی ستاد انتخابات جبهه پیروان خط امام و رهبری نیز بر همکاری معین استانها با مسئولین این جبهه در استانها تاکید کرد.

 وی همچنین به سیاست های کلان انتخاباتی جبهه پیروان خط امام و رهبری اشاره کرد و افزود: حرکت بر خط اصیل امام(ره) و انقلاب و پشتیبانی از ولایت فقیه از سیاست های اصلی این جبهه در انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

 نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بر نقش بانوان در مجلس شورای اسلامی و کمک به این قشر در بدست آوردن کرسی های مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.
 در ادامه این جلسه کارگروه های بررسی وضعیت حوزه های انتخابیه با حضور معین استانها و اعضای ستاد  برگزار شد.

کد N1036187