سرلشگر ایزدی در جمع خبرنگاران:

ثبات و امنیت در کشور را مدیون مجاهدانی همچون سردار همدانی هستیم

سیاسی

معاون اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ایران یک مجموعه باثبات و باامنیت در منطقه پرتلاطم جنوب غربی آسیا است که این مساله به واسطه مجاهدانی همچون سردار همدانی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار مصطفی ایزدی در مراسم یادبود چهلمین روز شهادت سردار همدانی در خصوص وضعیت انقلاب اسلامی در منطقه و جهان، اظهار داشت: انقلاب اسلامی از عقبه قوی و ایدئولوژی خوبی برخوردار بوده و از انسان‌های متعهد زیادی در ایران، منطقه و جهان برخوردار است.

وی گفت: چیزی که این امکان‌ها مطرح می‌کنند، حرکتی بر مبنای عدل است. این حرکت از نقاط عطف مختلفی با پیروزی گذشته و در سوریه نیز حتما پیروز خواهد شد.

معاون امور راهبردی اشراف کلی نیروهای مسلح اظهار داشت: این روزها خبرهای خوبی از رزمندگان اسلام در سوریه و عراق می‌شنویم.

ایزدی با بیان اینکه همانطور که ملاحظه می‌کنید ایران اسلامی یک مجموعه باثبات و باامنیت است که در منطقه پرتلاطم جنوب غربی آسیا موجودیت دارد، ادامه داد: این مساله به واسطه تلاش‌ها و مجاهدت‌های شهیدان بزرگواری مثل سردار همدانی است.

وی افزود: شهید همدانی از ابتدای انقلاب در داخل کشور به مبارزه با ضد انقلاب پرداخته و بعد هم در راستای حمایت از جبهه مقاومت در کرانه‌های دور به نبرد پرداخت.

معاون امور راهبردی اشراف کلی نیروهای مسلح تصریح کرد: اگر ما قوه دفاعی نداشته و در صحنه حضور پیدا نکنیم، قطعاً تهدیدات متوجه ما نیز خواهد شد. همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، برخی از کشورهای مرتجع منطقه مشوق این امر هستند و ما باید کاملاً هوشیار و بیدار باشیم.

ایزدی در بخش دیگری از سخنانش گفت: ما یک انقلاب را با فراز و نشیب زیادی به پیش برده و از انقلاب و میهن‌مان دفاع کرده‌ایم. نظام جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح هوشیار هستند.

وی افزود: با وجود آنکه در اطراف کشور فجایع زیادی مثل جریان داعش که با پشتیبانی استکبار جهانی و غربی‌ها بوجود آمده است، وجود دارد همچنان ما توانسته‌ایم از امنیت کشور خود به خوبی پاسداری کنیم.

معاون امور راهبردی اشراف کلی نیروهای مسلح ادامه داد: اگر ما هوشیار و بیدار باشیم و به وظیفه خود عمل کنیم، این مسیر تداوم خواهد داشت.

کد N1033147