نمایندگان حزب ندای تونس فعلا استعفایشان را پس گرفتند

تونس

منابع آگاه در تونس اعلام کردند، 32 نماینده‌ای که از حزب ندای تونس استعفای خود را ارائه داده بودند، تصمیم گرفتند تا استعفای خود را پس بگیرند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از سایت شبکه العربیه، محسن مرزوق، دبیرکل این حزب که از افراد نزدیک به نمایندگان استعفا دهنده بود، در صفحه خود در فیسبوک نوشت: نمایندگان استعفای خود را به حالت تعلیق درآوردند و امیدواریم که این امر ثابت و همیشگی باشد.

محمد الطرودی، از نمایندگان استعفا دهنده نیز خاطرنشان کرد، این نمایندگان پس از آنکه تضمین‌های را مبنی بر بازگشت به ساختارهای قانونی جهت حل بحران این حزب دریافت کردند، تصمیم گرفتند تا از استعفای خود صرف نظر کنند.

طرودی تصریح کرد که وعده جدی به این نمایندگان داده شده است که نشست دفتر اجرایی این حزب یک شنبه آتی برگزار شود که این نشست به بررسی نزدیک کردن دیدگاه‌ها میان طرف‌های درگیر اختصاص خواهد یافت.

وی گفت که بازگشت نمایندگان امری نهایی نیست و ممکن است که مجددا استعفای خود را مطرح کنند. در صورت عدم پایبندی به احترام به نهادهای این حزب و مراجعه به این نهادها جهت حل مشکلات داخلی حزب ممکن است که دست به اقدامات شدیدتری بزند.

انتهای پیام

کد N1030149