103 روز تا انتخابات

تازه‌ترین اخبار انتخاباتی

انتخابات,احزاب,انتخابات مجلس دهم

فعالیت‌ احزاب و جریان‌های سیاسی برای برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، همه دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات بر اجرای قانون و صیانت از آرای مردم و اینکه ملاک در انتخابات قانون است، تاکید دارند.

حضور پررنگ آحاد جامعه جدی‌ترین اولویت در انتخابات است

محمدرضا یوسفی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تهران با بیان این‌که «افزایش مشارکت مردمی و حضور پررنگ آحاد جامعه از جدی‌ترین اولویت‌های ما در انتخابات 7 اسفند به شمار می‌رود» گفت: نقش رسانه‌ها در این عرصه، بسیار حائز اهمیت و برجسته است.

وی در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان اسلامشهر افزود: خبرنگاران با ایجاد شور و نشاط زمینه حضور پررنگ مردم در انتخابات را فراهم کنند و با آگاهی‌رسانی به جامعه، ضرورت‌های تشکیل مجلس توانمند با انتخاب افراد اصلح توسط مردم را ایجاد کنند.

برای انتخابات برنامه دارم

حسن غفوری‌فرد فعال سیاسی گفت که برای حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده‌ام.

وی با اشاره به جلسات مشترک حزب موتلفه با جمعیت ایثارگران و جبهه پایداری، اظهار کرد: این جلسات مشترک همچنان ادامه دارد و تقریباً همه موافقت کرده‌اند که نظر شورای فقها (موحدی کرمانی، یزدی، مصباح) فصل‌الخطاب باشد، چرا که شورای فقها در جریان این جسات مشترک و نتایج آن هستند.

ائتلاف اصولگرایان معتدل و اصلاح‌طلبان خیلی بعید است

فرهاد تجری نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی معتقد است ائتلاف اصولگرایان معتدل و اصلاح‌طلبان خیلی بعید است.

وی گفت: نظرات من در مجلس گذشته به آقای لاریجانی نزدیک بود، البته درحال حاضر نمی‌توان گفت در چه گروه و لیستی قرار می‌گیرم چرا که هنوز لیست‌های انتخاباتی مشخص و قطعی نیستند.

انتهای پیام

کد N1030110