دبیر کل جمعیت آباد گران جوان ایران اسلامی:

نگذاریم سخنان رهبری دستخوش بازیهای سیاسی شود

رهبري

دبیر کل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی گفت:‌مسئولان علاوه بر اینکه با نفوذ دشمن مقابله می‌کنند، اجازه ندهند سخنان رهبری دستخوش بازی‌های سیاسی قرار گیرد.

حسن بیادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، با بیان اینکه با توجه به گذشته تاریخی آمریکا در ایران و نقش این کشوردر وقوع حوادثی چون کودتای 1332 موضوع نفوذ عوامل آن‌ها در ایران حتمی است اظهار کرد: بر مسئولین ذی ربط ضروری است که برای مقابله با نفوذ دشمن همیشه بیدار باشند و در جهت کاهش این مسأله برنامه‌های ویژه داشته باشند، اما نباید اجازه دهند سخنان رهبری در این خصوص دستخوش بازی‌های سیاسی جناح‌ها قرار گیرد.

وی همچنین با اشاره به اینکه یکی از شاخصهای افراطی گری، کج فهمی است، افزود: وقتی کج فهمی رخ می‌دهد شرایطی به وجود می آید که مسائل به شکل دیگری تفسیر می شوند و در نتیجه افراطیون با کج فهمی‌های خود از سخنان رهبری نه تنها زمینه نفوذ را کاهش نمی دهند بلکه این امکان به وجود می آید که وحدت و انسجام کشور در برابر دشمن نیز از میان برود.

بیادی در پایان گفت:‌بعضی ها به اسم جامعه و به اسم پیگیری منافع مردم کارهایی را انجام می‌دهند، اما در واقع منافع خودشان و خواسته های جناحی شان که برایشان خیلی مهمتر است را پیگیری می‌کنند.

انتهای پیام

کد N1029605