در جلسه فراکسیون رهروان ولایت مطرح شد

رضایت لاریجانی از آرامش روانی جامعه ناشی از اجرای برجام

فراكسيون رهروان ولايت,برجام,تصویب برجام در مجلس

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: به گفته رئیس مجلس شورای اسلامی مراحل مختلف اجرای برجام آغاز شده و تا همین مقدار موجب ایجاد آرامش در جامعه شده است.

ایرج ندیمی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به جلسه صبح امروز فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت، گفت: در جلسه امروز مباحث متعددی مطرح شد به همین دلیل برای مطرح شدن لغو عضویت سیدحسین نقوی حسینی از عضویت فراکسیون فرصت نشد.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با بیان این‌که «جلسه امروز فراکسیون رهروان ولایت با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی تشکیل شد» گفت: براساس گزارش دکتر لاریجانی در خصوص برجام از نظر کارگروه شورای عالی امنیت ملی و شورای نظارت اقدامات خوبی در جریان است.

وی ادامه داد: رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز اجرای مراحل مختلف برجام را موجب ایجاد آرامش در بخش‌های مختلف جامعه دانست. وی همچنین از انجام تعهدات طرف اروپایی و آمریکایی در کشورهایشان سخن گفت. به گفته لاریجانی تصمیماتی که در معاونت اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه گرفته می‌شود منطقی و مبتنی بر منافع و مصالح ملی است و موجب آرامش شده است.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به سایر مسائل مطرح شده در جلسه صبح امروز فراکسیون متبوعش، گفت: در این جلسه در خصوص فشارهای مالیاتی بر مردم در شرایط رکود، وجود نقدینگی و جریانات نقدینگی در جامعه و رویکرد امید برای استفاده از این منابع با توجه به تجربه موفق پرداخت تسهیلات 25 میلیون تومانی خرید خودرو، تخریب اماکن کشاورزی، آسیب‌های اجتماعی و مشکلات مربوط به آن، مسائل هسته‌ای و اجرای برجام و مسائل مربوط به شورای امنیت و کنگره آمریکا، حضور داعش در کشورهای منطقه و حوادث سقوط هواپیمای روس و انفجارات پاریس و بیروت مطالب مختلفی بیان شد.

انتهای پیام

کد N1029315