نماینده مردم چالوس در گفتگو با مهر مطرح کرد:

تاکید فراکسیون رهروان بر افزایش تدابیر امنیتی در آستانه اربعین

سیاسی

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان با اشاره به بررسی انفجارهای بیروت و فرانسه در جلسه فراکسیون گفت: اعضا معتقد بودند با توجه به آغاز سفرهای اربعین، نیروهای امنیتی باید به صورت دقیق‌تر اوضاع را رصد کنند.

قاسم احمدی لاشکی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص جلسه شورای مرکزی فراکسیون رهروان گفت: در جلسه شورای مرکزی اوضاع منطقه و انفجارهای بیروت و فرانسه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد نیروهای امنیتی در کشور در آستانه سفرهای اربعین، دقیق‌تر و حساس‌تر اوضاع کشور و منطقه را رصد کنند.

نماینده مردم چالوس در مجلس گفت: تخریب خانه‌های غیرمجاز به دست وزارت جهاد کشاورزی که اخیرا این اقدام افزایش یافته است، مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با وزارت جهاد کشاورزی در این خصوص گفتگو شود.

وی از بررسی توهین به هموطنان تُرک‌زبان در صداوسیما در جلسه شورای مرکزی فراکسیون رهروان خبر داد و گفت: اعضای فراکسیون حق را به مردم آذری‌زبان می‌دادند، اما معتقد بودند با توجه به شرایط منطقه، تندروی‌ها اشتباه است و باید مسئله مدیریت شود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان مجلس با اشاره به بررسی انفجارهای بیروت و فرانسه در جلسه فراکسیون گفت: اعضا معتقد بودند با توجه به آغاز سفرهای اربعین، نیروهای امنیتی باید به صورت دقیق‌تر اوضاع را رصد کنند.

 

 

کد N1029312