جمعیت ایثارگران درگذشت احمد نجابت را تسلیت گفت

جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در پی درگذشت مرحوم احمد نجابت پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در این پیام تسلیت آمده است:

«إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

دکتراحمدنجابت در ساعات پایانی روز جمعه اول ماه صفر به لقاءالله پیوست.

بزرگمرد با تقوا وانقلابی که در دوران پرافتخار زندگی خود خصوصا دوران نمایندگی مجلس و مسوولیت‌های مختلفی که در نظام اسلامی برعهده داشت همواره خادم صادق انقلاب، نظام، رهبری بود.

ایشان مجاهدت در یک تشکیلات سیاسی کنار دوستان خود در جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی به عنوان عضو موسس و شورای مرکزی را یک تکلیف و وظیفه الهی برگزید؛ زیرا اعتقاد او از فعالیت حزبی در جمهوری اسلامی آن بود که حزب را بازو و زمینه ساز بسط ید ولی فقیه زمان برای گسترش حق وحاکمیت ارزش‌ها می­‌دانست.

دکتراحمدنجابت مجاهد نستوه وانقلابی، پیرو صدیق امام و رهبری، شجاع وسازش ناپذیر و خادم مخلص واقعی ملت بود.

دکتر نجابت با ساده‌زیستی بعنوان نماینده مردمی خود را وقف مردم بویژه محرومین کرد؛ نجابت چشم پزشک حاذقی بود که مطب خود را ملجاء ومحل مراجعه محرومین قرار داده بود. او مردم محروم را رایگان ویزیت می کرد که این مشی الگوی یک پزشک مردمی و متعهد است.

دکتر نجابت در تمام عرصه‌ها خصوصا نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی، با صراحت و شجاعت از مواضع انقلابی و اسلامی دفاع می‌کرد و همیشه خود را با دیدگاه‌های امام و مقام معظم رهبری هماهنگ می کرد و هرگز در پیمودن راه امام و رهبری و شهداء تردید نکرد.

نجابت عاشق روحانیت انقلابی خط امام و رهبری بود و با تمام وجود در راستای گسترش و توسعه ارزش‌های اسلامی تلاش می‌کرد.

دکتر نجابت در صحنه خانواده پدری مهربان و همسری وفادار بود. او مربی و اسوه عملی زهد، تقوی، اخلاص، مجاهدت و تواضع بود.

دکتر نجابت مدیری کارآمد، متدین، انقلابی، سالم با روحیه ضد فساد بود و همیشه به دنبال عدالت بود. او در سمت مدیرکل بازرسی وزارت بهداشت و درمان و همچنین ریاست هیئت عالی نظارت بر تخلفات اداری، نقش بی بدیلی ایفا کرد و با بسیاری از باندهای فساد حقیقی و حقوقی برخورد قاطع کرد.

ما همفکران و همسنگران آن عزیز، این مصیبت را سنگین دانسته، به سوگ آن عزیز نشسته و از خداوند منان شادی روح آن مرحوم را خواستاریم و ان شاءالله با حضرت اباعبدالله الحسین(ع) محشور گردد.

این مصیبت بزرگ را به خاندان محترم نجابت خصوصا برادر بزرگوار ایشان آقای دکتر حسین نجابت نماینده مردم تهران و همچنین خانواده جلیل القدرشان تسلیت عرض می­کنیم. از حضرت حق برای ایشان غفران واسعه الهی وبرای بازماندگان وهمرزمان ودوستانش اجر و صبر الهی را مسئلت داریم.

والسلام علیکم و رحمه ا... و برکاته

جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی

23 آبان 94»

انتهای پیام

کد N1028976