دریادار سیاری:

دشمن جرأت تجاوز به سرزمین اسلامی ایران را ندارد

امير دريادار حبيب‌الله سياري,ارتش جمهوري اسلامي ايران,نيروي دريايي ارتش

فرمانده نیروی دریایی ارتش درجمع کارکنان مرکز آموزش شهدای وظیفه سیرجان گفت: بدانید تا شما رزمندگان جان برکف زنده‌اید و این گونه در خط ولایت ایستاده اید هیچ دشمنی جرأت تجاوز به سرزمین اسلامی ایران را نخواهد کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیر دریادار حبیب‌اله سیاری در آیین اختتامیه ششمین جشنواره قرآنی، فرهنگی و ورزشی در جمع کارکنان مرکز آموزش شهدای وظیفه سیرجان موقعیت جغرافیایی، منابع غنی و اسلامی بودن را موجب خصومت دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.

وی با تأکید بر لزوم تقویت بنیه دفاعی کشور جوانان این مرز و بوم را بسیار با اراده و ولایت مدار برشمرد و افزود: ما در مرکز منابع نفت و گاز جهان هستیم و از قبل انقلاب هم دشمنان چشم طمع به این منابع دوخته بودند ولی با پیروزی انقلاب دلیل دیگری نیز اضافه شد و آن هم اصلی ترین دلیل تشکیل حکومت اسلامی به واسطه شعارش یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است، یعنی که ما زیر بار ظلم نمی‌رویم و مستقل هستیم، استکبار هم با هر کشور استقلال طلبی، دشمن است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش، گفت: دویست هزار شهید ما برای دفاع از کشور و ناموس و برای آزادی و استقلال و اسلام جان دادند و امروز نوبت شماست با سرلوحه قرار دادن شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی و البته راه ما راه حسین است.

وی با بیان اینکه فرماندهی معظم کل قوا می فرمایند اگر دشمن به کشور ما چپ نگاه کند با تیزی خشم جوانان روبرو می شود تصریح کرد: بدانید که تا شما زنده اید و این گونه در خط هستید هیچ دشمنی جرأت تجاوز به سرزمین اسلامی ما را نخواهد کرد.

انتهای پیام

کد N1028525