۰
رحیم صفوی :

برداشت برخی، از منویات رهبر معظم انقلاب سطحی و ساده انگارانه است

  • ۱۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
رهبري,صفوي

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا ، برداشت برخی، از منویات رهبر معظم انقلاب را سطحی و ساده انگارانه خواند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی در بازدید میدانی از وضعیت آمادگی های دفاعی و امنیتی یگان‌های مستقر در خلیج فارس با اشاره به راهبردی بودن منویات مقام معظم رهبری ، گفت:عمق دید و تفکر رهبر معظم انقلاب نگاهی آینده نگر و نسبت به تهدیدات احتمالی نگاهی پیش دستانه است.

وی افزود:متاسفانه برداشت برخی از جریانات فکری از منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری ، برداشتی سطحی و ساده انگارانه است.

وی ادامه داد:قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اختیارات رهبر انقلاب و روسای هریک از قوا را مشخص کرده است و سیاستهای کلان نظام از اختیارات رهبر انقلاب اسلامی است و به نظر می رسد برخی از اظهار نظرهای اخیر شعارهای انتخاباتی زود هنگام باشد.

صفوی با اشاره به نقش رهبر معظم انقلاب در حفظ و پاسداشت از حقوق ملت ایران، گفت:رهبر معظم انقلاب سکان‌ دار و دیده بان حقوق ملت ایران در مقابل انحرافات از اصول انقلاب وعدالت‌خواهی در مقابل جریانات داخلی و خارجی هستند.

وی با تبین نقش نیروهای مسلح در صیانت از انقلاب اسلامی ایران ، گفت: مهمترین وظیفه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ، خصوصا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسداری از ارکان انقلاب اسلامی ایران است.

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری با اشاره به راهبرد جمهوری اسلامی ایران در منطقه خلیج فارس گفت:توان و راهبرد جمهوری اسلامی ایران در جهت همگرایی کشورهای منطقه و ایجاد امنیت پایدار در منطقه خلیج فارس ، توسط کشورهای این منطقه است.

وی افزود:حضور بیگانگان در منطقه تعیین کننده خلیج فارس، به منظور فروش میلیاردها دلار سلاح و نا امن‌کردن این منطقه است.

وی تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از توان و قدرت دفاعی و بازدارندگی موثر برخوردار هستند وامنیت صدور انرژی از منطقه خلیج فارس با اقتدار ایران قابل تداوم است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.