هادی خامنه‌ای:پیش بینی می کنم مجلس بعدی،مرکب از افراد کارآمد،دلسوز و معتدل باشد

باشگاه خبرنگاران نوشت:دبیر کل مجمع نیروهای خط امام(ره) گفت: دولت به همان اندازه که به کاهش تورم توجه دارد، نباید از مسئله‌ رکورد غافل شود.

سیدهادی خامنه‌ای با حضور در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر پیش‌بینی‌اش از نتیجه‌ انتخابات مجلس دهم اظهارداشت: از حالا نمی‌توان درباره نتیجه انتخابات پیش‌بینی دقیقی داشت چرا که ماحصل انتخابات، بیشتر به تلاش خود ما بستگی دارد.

دبیر کل مجمع نیروهای خط امام(ره) درباره شاکله مجلس دهم نیز گفت: فکر می‌کنم مجلس آینده فارغ از جناح‌بندی‌های معمول، مرکب از انسان‌های کارآمد، دلسوز، معقول و معتدل باشد.

وی در پاسخ به سوالی درباره عملکرد دولت طی دو سال گذشته تصریح کرد: کارنامه دولت در حوزه سیاست‌خارجی و فرهنگی قابل قبول بوده است اما قوه مجریه باید در زمینه‌ اقتصادی به نظرات کارشناسان دانشگاهی بیشتر توجه کند.

هادی خامنه‌ای درباره سیاست‌گذاری‌های دولت بعد از تثبیت برجام نیز گفت: هنوز چیزی دیده نشده است اما قطعا دولت می‌تواند در حوزه‌های سیاسی و فرهنگی بهتر عمل کند.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام(ره) در پایان با بیان اینکه در زمینه اقتصادی، هنوز سطح رکورد بالا است، اضافه کرد: دولت به همان اندازه که به کاهش تورم توجه دارد، نباید از مسئله‌ رکورد غافل شود.

17214

کد N1027531