سردار سلامی: 100 هزار موشک و راکت در اختیار حزب‌الله است/ملت ایران به تحریم اقتصادی پاسخ شکننده داد

سپاه پاسداران,حسین سلامی,حزب الله,تحریم اقتصادی

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: به برکت انقلاب و ترویج روحیه جهاد، فلسطینی‌ها که زمانی به دشمن سنگ پرتاب می‌کردند امروز موشک می‌زنند، بیش از 100 هزار موشک و راکت برای شلیک به هر نقطه از سرزمین اشغالی در اختیار حزب‌الله است.

سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی در مراسم گرامی‌داشت یاد و خاطره جان‌باختگان فاجعه منا، شهدای حرم و شهدای شهرستان نور در مصلای الغدیر این شهرستان، اظهار کرد: امام راحل ما را از جهالت مدرن نجات دادند، دست آمریکا، طاغوت و استکبار را از سر مردم ایران کوتاه کردند و نعمت ولایت را بر ما ارزانی داشتند و پس از امام خمینی (ره) نیز ، مقام معظم  رهبری انقلاب بزرگ اسلامی، نظام اسلامی و نهضت بیداری اسلامی در جهان را در عصر پیچیده‌ترین فتنه‌ها اداره می‌کنند.

اهم سخنان جانشین فرمانده کل سپاه را به نقل از سپاه نیوز بخوانید:

* یک واقعیت بر جهان امروز جاری است و آن این است که همه قدرت‌های باطل و جهانی همانند صدر اسلام در مقابل اسلام و بعثت مجدد اسلام صف‌آرایی کردند، همانند آن لحظات سختی که پیامبر (ص) در شعب ابی‌طالب گذراند و فشارهایی که ایشان را از مکه به مدینه هجرت داد و نبردهای امویان که با حضرت علی (ع) و امام حسن (ع) و حادثه کربلا صورت گرفت، اکنون در مقابل ایران اسلامی صورت می‌گیرد.

* {با اشاره به جنگ‌های تاریخ معاصر } در همه این جنگ‌ها آمریکا و متحدان او در یک سوی ماجرا و ایران اسلامی و متحدانش در سوی دیگر ایستادند و همه این جنگ‌ها در مناطق اسلامی راه‌اندازی می‌شود.

*از آفات سیاست مداخله‌گرانه آمریکا و متحدانش آوارگی میلیون‌ها سوری، عراقی و ... است.

* آمریکا می‌خواهد جغرافیای اسلام را تکه‌تکه کند و برای تضعیف، عقب نگه داشتن مسلمانان، غارت ثروت‌های مادی و معنوی آنان، چپاول ثروت‌های نفتی و غیرنفتی این کشورها تلاش می‌کند و از هر راه و ترفندی وارد می‌شود تا نفوذ کند.

* تاریخ نشان داد، با مدل سازش و تسلیم هیچ کشوری به آسایش، امنیت و رفاه دست نیافت، کشورهایی که تکیه‌گاه خود را آمریکا و غرب قرار دادند و تسلیم سیاست آنان هستند، هیچ نشانه‌ای از پیشرفت ندارند و جاهلیت مدرن و نوین بر جوامع آنها حاکم است.

* ملت ایران در جهان اسلام آنقدر معتبر و سربلند است که همه قدرت‌ها به او احترام می‌گذارند و حرف اول را در دنیا می‌زند و کلید حل مشکلات منطقه شناخته می‌شود و هیچ کشور و قدرتی نمی‌تواند اراده خود را بر او تحمیل کند.

* مردان این سرزمین سرباز ولایت هستند و به فرمان ولی امر خود سنگر به سنگر، سرزمین به سرزمین دشمن را تعقیب می‌کنند و به خواسته او وقعی نمی‌گذارند.

*ملت ایران به تحریم اقتصادی دشمنان پاسخ شکننده داد، به‌طوری که آنان از سیاست تحریم رسماً منصرف شدند، هرچند با تهاجم فرهنگی خواستند جوانان ما را نمازگریز و بی‌تفاوت بار بیاورند اما نتوانستند.

* به برکت انقلاب و ترویج روحیه جهاد، فلسطینی‌ها که زمانی به دشمن سنگ پرتاب می‌کردند امروز موشک می‌زنند، بیش از 100 هزار موشک و راکت برای شلیک به هر نقطه از سرزمین اشغالی در اختیار حزب‌الله است، در یمن انصارالله می‌جنگند، این‌ها ظرفیت‌های نیرومند شکل‌یافته در مقاومت اسلامی است، جهان اسلام در حال قدرت‌یابی است و دشمنان اسلام در حال غروب هستند.

* امروز دیگر دست مسلمانان بسته نیست و بی‌پناه نیستند، تکیه‌گاه مسلمانان در مقابل جهان مستکبر، رهبر معظم انقلاب است و دشمن این را می‌داند و باید به این واقعیت‌ها احترام بگذارد.

17220

کد N1027360