شهادت یک فلسطینی و ربوده شدن یک تن دیگر در حمله ارتش صهیونیستی به بیمارستان الخلیل

در حمله بامداد امروز (پنجشنبه) عناصر یگان عرب نمای ارتش صهیونیستی به بیمارستان دولتی الخلیل در جنوب کرانه باختری یک جوان فلسطینی شهید و پسر عموی مجروح وی ربوده شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از سایت روزنامه الیوم السابع، در حمله عناصر یگان عرب نمای ارتش صهیونیستی به این بیمارستان یک جوان فلسطینی به نام "عبد الله عزام شلالده" (28 ساله) از ساکنان شهرک سعیر در الخلیل در اثر اصابت چهار گلوله جنگی به شهادت رسید و صهیونیست‌ها "عزمی عزات شلالده" پسر عموی این جوان را که دو هفته قبل به ضرب گلوله شهرک نشینان صهیونیست زخمی شده و در این بیمارستان بستری بود، ربودند.

منابع محلی گزارش دادند که نزدیک به 20 نفر از عناصر یگان عرب نمای رژیم صهیونیستی در لباس شهروندان فلسطینی وارد این بیمارستان شدند و به پرسنل بیمارستان اعلام کردند که آنها همراه یک خانم بارداری هستند که در حال وضع حمل است.

این منابع خاطرنشان کردند که عناصر صهیونیستی در ادامه به بخش جراحی این بیمارستان و اتاقی که "عزمی شلالده" در آنجا بستری بود، حمله کردند و جوان مجروح فلسطینی را ربوده و روی ویلچیر گذاشتند و دست و پای برادر وی "بلال" را بستند. در این هنگام "عبد الله" پسر عموی این جوان مجروح ربوده شده از سرویس بهداشتی خارج شد، اما صهیونیست‌ها با تیراندازی به سمت وی، او را به شهادت رساندند.

منابع محلی اعلام کردند که صهیونیست‌ها چهار گلوله به سمت این جوان فلسطینی شلیک کردند که یکی از آنها به سر وی اصابت کرده بود. عناصر یگان عرب نمای صهیونیستی پس از ربودن جوان مجروح فلسطینی با تهدید پرسنل و تیم‌های امدادی بیمارستان الخلیل با استفاده از سلاح، توانستند از آنجا خارج شوند و جوان فلسطینی را با خود ببرند.

انتهای پیام

کد N1026143

خواندنی از سراسر وب