با صدور اطلاعیه‌ای اعلام شد:

جامعه مدرسین هیچ فردی رابه عنوان کاندید‌ای خبرگان معرفی نکرده است

سیاسی

قم - جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در اطلاعیه‌ای انتشار اخباری در رسانه‌ها و فضای مجازی مبنی بر معرفی کاندیدا برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در جلسات این جامعه را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، متن اطلاعیه این نهاد حوزوی که با امضای حجت الاسلام علی ابراهیمی، مسئول دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم منتشر شده بدین شرح است:

پیرو انتشار اخباری در رسانه‌های مختلف در ارتباط با کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری و گمانه زنی‌های نادرست از لیست کاندیداهای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در مجلس خبرگان رهبری، به اطلاع می‌رساند تاکنون در جلسات شورای عالی جامعه مدرسین هیچ‌ تصمیم و بحثی روی مصادیق و افراد، چه به صورت رسمی و چه غیر رسمی صورت نگرفته و اخبار منتشر شده تکذیب می‌‌شود.

لذا از رسانه‌ها و سایت‌ها و کسانی که در فضای مجازی فعالیت می‌کنند، انتظار می‌رود که ضمن رعایت اخلاق رسانه‌ای و تقوی، از هرگونه گمانه‌زنی و نقل اخبار نادرست جداً‌ خودداری نمایند.

لازم به ذکر است همان‌گونه که بار‌ها از طریق این دفتر اعلام شده، مواضع و تصمیمات جامعه مدرسین، از طریق ریاست شورای عالی و بیانیه رسمی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اعلام خواهد شد.

کد N1025680