امیربرخور: نیروی هوایی با اقتدار کامل از کیان اسلامی دفاع می‌کند

ارتش جمهوري اسلامي ايران,نيروي هوايي ارتش

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی الهی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در هر زمانی که مصلحت اقتضا کند، با اقتدار کامل، آمادگی دفاع از میهن اسلامی، قرآن و مردم را دارد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، امیر سرتیپ خلبان علیرضا برخور در حاشیه اختتامیه سی و پنجمین مسابقات قرآنی نهاجا در پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول، آمادگی نیروهای مسلح جمهوی اسلامی ایران را در اوج خود دانست و گفت: نیروی هوایی مقتدر ارتش جمهوری اسلامی ایران، درس استکبارستیزی و ظلم‌ستیزی را از قرآن آموخته و با مسلح شدن رزمندگان و خلبانان به سلاح قرآن، در مقابل مسکتبران جهانی با قدرت و قوت مبارزه خواهد کرد.

وی انس و مودت کارکنان نیروهای هوایی با قرآن را موجب بصیرت، تقویت روحیه ایثار و شهادت‌طلبی و مبارزه با استکبار خواند و افزود: روحیه شهادت‌طلبی رمز قدرت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی است.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان اظهار کرد: شهادت در راه با پُر عزت آرمان‌های انقلاب اسلامی موجب افتخار همه رزمندگان نیروهای مسلح است و خلبانان تیزپرواز ما نیز با آشنایی بیشتر به آموزه‌های قرآنی در میادین سخت نبرد آماده‌تر از گذشته هستند.

انتهای پیام

کد N1025527