۰

امیربرخور: نیروی هوایی با اقتدار کامل از کیان اسلامی دفاع می‌کند

  • ۱۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
ارتش جمهوري اسلامي ايران,نيروي هوايي ارتش

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی الهی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در هر زمانی که مصلحت اقتضا کند، با اقتدار کامل، آمادگی دفاع از میهن اسلامی، قرآن و مردم را دارد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، امیر سرتیپ خلبان علیرضا برخور در حاشیه اختتامیه سی و پنجمین مسابقات قرآنی نهاجا در پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول، آمادگی نیروهای مسلح جمهوی اسلامی ایران را در اوج خود دانست و گفت: نیروی هوایی مقتدر ارتش جمهوری اسلامی ایران، درس استکبارستیزی و ظلم‌ستیزی را از قرآن آموخته و با مسلح شدن رزمندگان و خلبانان به سلاح قرآن، در مقابل مسکتبران جهانی با قدرت و قوت مبارزه خواهد کرد.

وی انس و مودت کارکنان نیروهای هوایی با قرآن را موجب بصیرت، تقویت روحیه ایثار و شهادت‌طلبی و مبارزه با استکبار خواند و افزود: روحیه شهادت‌طلبی رمز قدرت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی است.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان اظهار کرد: شهادت در راه با پُر عزت آرمان‌های انقلاب اسلامی موجب افتخار همه رزمندگان نیروهای مسلح است و خلبانان تیزپرواز ما نیز با آشنایی بیشتر به آموزه‌های قرآنی در میادین سخت نبرد آماده‌تر از گذشته هستند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.