۰
جانشین فرمانده نهاجا:

نیروی هوایی ارتش با اقتدار کامل از کیان اسلامی دفاع می‌کند

  • ۱۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

امیر برخور گفت: نیروی الهی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در هر زمانی که مصلحت اقتضا کند، با اقتدار کامل، آمادگی دفاع از میهن اسلامی، قرآن و مردم را دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ خلبان علیرضا برخور جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در حاشیه اختتامیه سی و پنجمین مسابقات قرآنی نهاجا در پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول، آمادگی نیروهای مسلح جمهوی اسلامی ایران را در اوج خود خواند و گفت: نیروی الهی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در هر زمانی که مصلحت اقتضا کند، با اقتدار کامل، آمادگی دفاع از میهن اسلامی، قرآن و مردم را دارد.

امیر برخور انس و مودت کارکنان نیروهای هوایی با قرآن را موجب بصیرت، تقویت روحیه ایثار و شهادت طلبی و مبارزه با استکبار خواند و افزود: نیروی هوایی مقتدر ارتش جمهوری اسلامی ایران، درس استکبار ستیزی و ظلم ستیزی را از قرآن آموخته و با مسلح شدن رزمندگان و خلبانان به سلاح قرآن، در مقابل مسکتبران جهانی با قدرت و قوت مبارزه خواهد کرد.

امیر برخور گفت: نیروی الهی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در هر زمانی که مصلحت اقتضا کند، با اقتدار کامل، آمادگی دفاع از میهن اسلامی، قرآن و مردم را دارد.

وی، روحیه شهادت طلبی را رمز قدرت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی خواند و ادامه داد: شهادت در راه با پُر عزت آرمان های انقلاب اسلامی موجب افتخار همه رزمندگان نیروهای مسلح است و خلبانان تیزپرواز ما نیز با آشنایی بیشتر به آموزه های قرآنی در میادین سخت نبرد آماده تر از گذشته هستند.

 

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.