/صداقت؛ اعتماد و اعتبار/

فاطمه هاشمی:هنوز تصمیم قطعی برای مجلس نگرفته‌ام

انتخابات,انتخابات مجلس,انتخابات مجلس دهم,نمایشگاه مطبوعات 21

فاطمه هاشمی اعلام کرد که هنوز تصمیم قطعی برای حضور در انتخابات مجلس دهم نگرفته‌ام.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فاطمه هاشمی رفسنجانی فعال سیاس اصلاح طلب در بازدید از غرفه ایسنا در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات با بیان این مطلب، اظهار کرد: اگر احساس کنم که می‌توانم در مجلس مثمر ثمر باشم در انتخابات شرکت خواهم کرد.

وی همچنین درباره دستگیری‌های اخیر تعدادی از فعالان رسانه‌ای و ارزیابی اظهارات رئیس جمهور و دبیر شورای عالی امنیت دراین زمینه با تأکید بر اینکه این دستگیری‌ها را نادرست می‌دانم،‌ اظهار کرد: این دوگانگی نشان تفکر دوگانه‌ای است که در مسئولین نظام وجود دارد.

فاطمه هاشمی ادامه داد: بالأخره رئیس جمهور با توجه به رأیی که از مردم گرفته است وارد عرصه سیاسی شده و در همین راستا نیز باید به نیازها و درخواست‌ها مردم پاسخ دهد.

وی با بیان اینکه تفکر رئیس جمهور در حمایت از مردم در کنار تفکر آنها قرار گرفته است اما در قوه قضائیه متأسفانه اینگونه نیست، اظهار کرد: همیشه می‌گفتند که قوه قضائیه باید جایی باشد که وقتی دست اشخاص از هر جا کوتاه می‌شود به آنجا روی بیاورد اما امروز مشاهده می‌کنیم که این قوه برعکس عمل می‌کند و آنگونه که باید درست قضاوت کند و با این قضاوت خود باعث شود که مردم راحت‌تر زندگی کنند، ‌برعکس آن اتفاق می‌افتد.

این عضو حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به حضور مهدی هاشمی (برادر خود) در زندان خاطرنشان کرد: به واسطه حضور مهدی در زندان او مرتباً با ما در تماس است و مشکلات داخل زندان را بیان می‌کند.

وی با مروری بر وضعیت زندان ‌های کشور و بیان انتقاداتی در حوزه بهداشت زندان‌ها ، به حضور زندانیان مالی و چک برگشتی در زندان‌های کشور پرداخت و اظهار کرد: مشکلاتی که دولت قبل برای مردم به وجود آورد،‌ باعث شد که امروز شاهد تعداد زیادی از افرادی باشیم که به دلیل چک‌های برگشتی آن هم با مبالغ کم در زندان بسر می‌برند.

انتهای پیام

کد N1025043