یوسفیان ملا:

حمایت بهترین راهکار تقویت کالای داخلی است

بسته خروج غير تورمي از ركود,بسته جدید اقتصادی,بسته سیاست‌های دولت برای تسریع در رونق اقتصادی,بسته اقتصادی دولت

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بر حمایت از واحدهای تولیدی و تقویت آن‌ها با توجه به نیازهای جامعه تأکید کرد.

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بر حمایت از واحدهای تولیدی و تقویت آن‌ها با توجه به نیازهای جامعه تأکید کرد.

عزت‌الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با تأکید بر این‌که «تولید کشور باید در حدی باشد که بتواند نیازها را برآورده کند»، گفت: علاوه بر کمیت، از لحاظ کیفیت تولید داخل باید قابل رقابت با کالای خارجی باشد.

وی با بیان این‌که «باید تلاش کنیم فرهنگ استفاده از کالای خارجی اصلاح شود»، گفت: نباید تولیدات داخلی دست کم گرفته شود و به نوعی این تولیدات تقویت شوند تا واحدهای تولیدی بتوانند پاسخگوی نیازهای مردم باشند تا مردم از خرید کالای خارجی بی‌نیاز شوند.

وی خاطرنشان کرد: اتکا به تولید داخلی بر اساس خودباوری امکان‌پذیر می‌شود. این‌که بگوییم هر کالایی که خارجی است بهتر و پیشرفته‌تر است، صحیح نیست و باید تلاش کنیم این فرهنگ که به این شکل رسوخ کرده از بین برود.

نماینده مردم آمل در مجلس درباره راهکارهایی برای تقویت تولید داخل کشور، گفت: حمایت از واحدهای تولیدی از بهترین راهکارهایی است که می‌توان با درصد ناچیزی حمایت فعالیت این واحدها را تا چندین برابر گسترش دهیم و همچنین به لحاظ فکری و فرهنگی هم در ابعاد جامعه کاری کنیم که تصور خرید کالای خارج از بین برود و مردم به تولید داخل روی آورند.

انتهای پیام

کد N1024786