سلطانی: پرداخت بدهی نفت زنجانی به جیب زنگنه نمی رود

خانه ملت نوشت: امیرعباس سلطانی عضو کمیته پیگیری پرونده متهم نفتی با اشاره به برگزاری هفتمین جلسه دادگاه بابک زنجانی متهم نفتی گفت: اطرافیان و کسانی که پشت پرده پرونده بابک زنجانی بوده و او را حمایت و هدایت می کنند؛پرو‍ژه ای به نام فرافکنی و فرار رو به جلو دارند.

نماینده مردم بروجن درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بابک زنجانی صحبت‌های بی پایه واساس مطرح می کند که بار حقوقی ندارد،افزود: او در حرف ‌های ضد و نقیض خود را به عنوان طلبکار جامعه و مردم نشان می دهد،در حالی که پول نفت را نداده و حدود 3 سال از سود آنها استفاده می کند.

سلطانی با اشاره به صحبت‌های امروز زنجانی در ارتباط با زنگنه، ادامه داد: این پول به زنگنه ارتباطی نداشته و به جیب او نمی رود،بلکه بیت المال و متعلق به مردم است.

وی با بیان اینکه او با این صحبت‌ها به دنبال عوام فریبی است،تصریح کرد: تمام صحبت‌های او افترا و تهمت بوده و او براساس اسناد و مدارک صحبت نمی کند،هنوز در فضای رویایی حرکت می کند.

عضوکمیته پیگیری پرونده متهم نفتی با اشاره به اینکه اموال از طریق دادگاه به وزارت نفت پرداخت می شود، اظهارداشت: چند هفته از زمانی که قرار بوده بدهی بابک زنجانی به وزارت نفت پرداخت شود می گذرد،در حالی که هنوز ریالی به حساب وزارتخانه واریز نشده است.

2727

 

 

کد N1024391

وبگردی