بازداشت گسترده فعالان حماس در کرانه باختری

فلسطين

نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه تلاش‌های بی‌فایده خود برای مهار انتفاضه فلسطین دست به بازداشت گسترده اعضا و فعالان جنبش حماس در کرانه باختری زدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منابع محلی در کرانه باختری گزارش دادند، نظامیان رژیم صهیونیستی صبح امروز (سه‌شنبه) 25 تن از اعضا و فعالان جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را در شهر "قلقیلیه" بازداشت کردند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، نیروهای پیاده‌نظام ارتش صهیونیستی با حمله به شهر قلقیلیه از سمت گذرگاه "عمال" در شمال این شهر، وارد منازل فلسطینیان شدند و 25 تن از فعالان حماس را بازداشت کردند.

رادیو رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد که نظامیان ارتش و عناصر سازمان اطلاعات این رژیم (شاباک) دوشنبه شب گذشته در راستای موج گسترده بازداشت اعضا و فعالان حماس در شهر قلقیلیه، 25 تن از فعالان این جنبش را بازداشت کردند.

این شبکه رادیویی مدعی شد که" عناصر ارتش و شاباک در جریان این بازداشت‌ها و تفتیش منازل فعالان حماس مبالغی پول به ارزش بیش از 35 هزار شکل پیدا کردند که قرار بود به دستور رهبران حماس در قطر و نوار غزه در زمینه اجرای عملیات‌های مقاومتی مورد استفاده قرار گیرد."

رژیم صهیونیستی در سایه شکست تمامی تلاش‌های خود برای متوقف کردن انتفاضه قدس، دست به حملات وحشیانه به منظور سرکوب فعالیت‌های مقاومتی و نیز فعالان گروه‌های مقاومتی و در راس آنها جنبش حماس می‌زند و سعی دارد با بازداشت آنها شعله‌های انتفاضه را خاموش کنند، اما این تلاش‌ها تاکنون هیچ نتیجه‌ای دربر نداشته است.

انتهای پیام

کد N1023627