آغاز مرحله دوم ارزشیابی روسای شعب سازمان تعزیرات

تعزيرات حكومتي

معاون حقوقی سازمان تعزیرات حکومتی از آغاز مرحله دوم ارزشیابی علمی روسای شعب سازمان تعزیرات با اعلام آمادگی ادارت کل تعزیرات حکومتی سراسر کشور خبر داد.

معاون حقوقی سازمان تعزیرات حکومتی از آغاز مرحله دوم ارزشیابی علمی روسای شعب سازمان تعزیرات با اعلام آمادگی ادارت کل تعزیرات حکومتی سراسر کشور خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ایرج صدرآبادی حسینی با اعلام این خبر گفت: مرحله دوم ارزشیابی با اعلام آمادگی استان‌های اصفهان، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و یزد در روزهای شنبه و یکشنبه به میزبانی ادره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان برگزار شد.

معاون حقوقی سازمان تعزیرات حکومتی افزود: همچنین مرحله دوم ارزشیابی استان‌های فارس، هرمزگان و بوشهر به میزبانی اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه صورت می‌پذیرد و در این مرحله از تمام روسا و اعضای شعب استان‌های مذکور مصاحبه به عمل می‌آید.

وی گفت: در مرحله نخست ارزشیابی حدود 120 نفر از اعضا و روسای شعب که تعدادی از آنها نیز مدیرکل و سرپرست ادارات کل تعزیرات حکومتی کشور بودند، مورد ارزشیابی قرار گرفتند و به پیشنهاد مدیران کل استان‌ها و به منظور تسهیل و تسریع این ارزشیابی‌ها مقرر شد که ادامه ارزشیابی به صورت منطقه‌ای صورت پذیرد.

حسینی صدرآبادی با ابراز امیدواری به انجام مرحله دوم ارزشیابی ظرف مدت 2 ماه، اظهار کرد: براساس آئین نامه جذب، انتصاب و پرداخت فوق العاده ویژه روسا و اعضای شعب سازمان تعزیرات حکومتی و بنا به دستور وزیر محترم دادگستری و رئیس محترم سازمان تعزیرات حکومتی مقرر شده تا پس از ارزشیابی علمی و با در نظر گرفتن سایر شاخص‌ها از جمله تجربه و سنوات خدمت، افراد در گروه‌های هشتگانه رتبه بندی و حکم نهایی آنها ابلاغ می‌شود.

وی در مورد هدف اجرای مرحله دوم این ارزشیابی خاطزنشان کرد: آسیب‌شناسی و شناسایی نیازهای آموزشی، شناسایی نیروهای دارای صلاحیت و نخبه برای ارتقا در بخش‌های مدیریتی سازمان و یا شعب و استفاده از نتایج ارزشیابی در اعمال موضوع ماده 11 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز از اهداف این دوره از ارزشیابی است.

انتهای پیام

کد N1022705