نماینده مردم الیگودرز در مجلس:

مسوولان باید وحدت رویه داشته باشند

برجام,تصویب برجام در مجلس,نامه رهبری به رییس‌جمهور درباره برجام

نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت: نامه مقام معظم رهبری به رییس‌جمهور درباره برجام متضمن اجرای طرح برجام بود.

محمدتقی توکلی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، اظهار کرد: مقام معظم رهبری با نوشتن نامه به رییس جمهور زحمات تیم مذاکره کننده در نشست با گروه 1+5 را تأیید کردند؛ بالاخره در توافقات هسته‎ای توانستیم با 1+5 به نتیجه‎ای برسیم که هم مجلس و هم مقام معظم رهبری پس از بررسی‎های لازم آن را تأیید کنند.

وی خاطرنشان کرد: نامه‎ای که معظم‎له درباره برجام نوشتند علاوه بر تأیید مجلس اقدام موثری برای برجام محسوب می‎شود. این طرح برای کشور لازم است؛ چراکه باعث حذف تحریم‎های ظالمانه و به رسمیت شمردن پرونده هسته‎ای‎مان می‎شود. شورای امنیت ملی، مجلس و مقام معظم رهبری توافق‎نامه برجام را تأیید کردند.

وی با اشاره به این‌که «دولت موظف به رعایت مواردی است که از سوی مقام معظم رهبری توصیه شده است»، یادآور شد: با اجرای برجام تحریم‎ها لغو و غنی‎سازی انجام خواهد شد همچنین مشکلات در سطح بین‎المللی و در سازمان ملل و آژانس بین‎المللی انرژی اتمی رفع می‌شود. هم‌چنین مشکلات اقتصادی کشور نیز مرتفع خواهد شد و می‎تواند برنامه‎ای در پیشبرد اهدافی که برای کشور ترسیم شده باشد.

این نماینده مجلس با تاکید بر این‌که «مسئولین باید کاملاً توصیه‎های رهبری و مصوبات ایشان را اجرایی کنند و این مهم را به انجام برسانند» یادآور شد: مسئولین با وحدت رویه و یک‎پارچگی کامل در این مسیر گام‎های اساسی بر دارند.

انتهای پیام

کد N1022268