۰
بیرانوند در گفتگو با مهر:

برخی سخنان مقامات عامل جدایی دولت و رسانه‌هاست

  • ۲۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سخنان رئیس‌جمهور در افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات عامل جدایی دولت و رسانه‌هاست، گفت: آقای روحانی متناسب با جایگاه خود حرف بزند.

بهرام بیرانوند عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با انتقاد از سخنان رئیس‌جمهور در افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، این سخنان را عامل جدایی بین دولت و رسانه‌ها دانست و گفت: رئیس‌جمهور در جایگاه دوم مملکت قرار دارد و نماینده همه ملت است، لذا در اظهارنظرها باید متناسب با جایگاه خود حرف بزند.

وی با اشاره به اینکه حرمت امامزاده را متولی آن نگه می‌دارد، افزود: جایگاه رئیس‌جمهور به واسطه رأی ملت و تنفیذ رهبری تعیین می‌شود و آقای روحانی باید شأن این جایگاه را نگه دارد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس ادامه داد: ورود رئیس‌جمهور به موضوعات این‌چنینی و تاخت و تاز در رسانه‌های منتقد باعث می‌شود که این اظهارات پاسخ داشته باشد و معلوم نیست پاسخ‌ها خوشایند رئیس‌جمهور باشد یا نباشد.

بیرانوند گفت: آقای رئیس‌جمهور مدت‌های مدیدی است که خط تخریب منتقدان را تعقیب می‌کند. وقتی منتقدان مذاکرات را بیسواد و کاسب‌کار خواند، از همان روز تخریب منتقدان شروع شد.

این نماینده مجلس افزود: آدم کاسب‌کار از تحریم استفاده می‌کند در حالی که منتقدان می‌گویند چرا تحریم‌ها بعد از مذاکرات لغو نمی‌شود.

 

 

 

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.