بیرانوند در گفتگو با مهر:

برخی سخنان مقامات عامل جدایی دولت و رسانه‌هاست

سیاسی

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سخنان رئیس‌جمهور در افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات عامل جدایی دولت و رسانه‌هاست، گفت: آقای روحانی متناسب با جایگاه خود حرف بزند.

بهرام بیرانوند عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با انتقاد از سخنان رئیس‌جمهور در افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، این سخنان را عامل جدایی بین دولت و رسانه‌ها دانست و گفت: رئیس‌جمهور در جایگاه دوم مملکت قرار دارد و نماینده همه ملت است، لذا در اظهارنظرها باید متناسب با جایگاه خود حرف بزند.

وی با اشاره به اینکه حرمت امامزاده را متولی آن نگه می‌دارد، افزود: جایگاه رئیس‌جمهور به واسطه رأی ملت و تنفیذ رهبری تعیین می‌شود و آقای روحانی باید شأن این جایگاه را نگه دارد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس ادامه داد: ورود رئیس‌جمهور به موضوعات این‌چنینی و تاخت و تاز در رسانه‌های منتقد باعث می‌شود که این اظهارات پاسخ داشته باشد و معلوم نیست پاسخ‌ها خوشایند رئیس‌جمهور باشد یا نباشد.

بیرانوند گفت: آقای رئیس‌جمهور مدت‌های مدیدی است که خط تخریب منتقدان را تعقیب می‌کند. وقتی منتقدان مذاکرات را بیسواد و کاسب‌کار خواند، از همان روز تخریب منتقدان شروع شد.

این نماینده مجلس افزود: آدم کاسب‌کار از تحریم استفاده می‌کند در حالی که منتقدان می‌گویند چرا تحریم‌ها بعد از مذاکرات لغو نمی‌شود.

 

 

 

 

کد N1021444