انتقاد نماینده محمودآباد از تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز!

مازندران,تغییر کاربری

نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس معتقد است: برخی مسئولان در جای گرم نشسته‌اند و دستور تخریب می‌دهند و باید از این مسئولان پرسید آن زمانی که تغییر کاربری صورت می‌گرفت کجا بودند تا جلوی آن را بگیرند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه مازندران، عبدالوحید فیاضی در محمودآباد اظهار کرد: مهم‌ترین وظیفه قوه قضائیه بازگشت حقوق تضییع شده مردم به آنهاست. یکی از دغدغه‌های اصلی مردم مازندران نابودی بخش کشاورزی است. چرا امروز کسانی که تغییر کاربری می‌دهند را به دادگاه فرا می‌خوانیم و با آنها به شدت برخورد می‌کنیم و آیا با این اقدام کشاورزی حفظ می‌شود؟

نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس با ابراز تاسف از اینکه کشاورزی در حال نابودی است، اظهار کرد: متوسط سن کشاورزان به 57 سال رسیده است. آنان به تدریج زمین‌های خود را رها می‌کنند و جوانان نیز رغبت و انگیزه‌ای برای ادامه این شغل ندارند. کشاورزی در مازندران دیگر هیچ جاذبه‌ای ندارد.

وی خاطرنشان کرد: یک شرکت در محمودآباد 200 هکتار از اراضی را تغییر کاربری داد و این در حالی است که اگر تمام زمین‌های کشاورزی محمودآباد را جمع کنیم به 20 هکتار هم نمی‌رسد.

انتهای پیام

کد N1017788