/سفر مسئولان عالی قضایی به مازندران/

محسنی‌اژه‌ای: برای رفع مشکلات آماده هرگونه همکاری با دولت هستیم

سخنگوي قوه قضاييه,حجت‌الاسلام و المسلمين غلامحسين محسني‌ اژه‌اي,قوه قضاييه

معاون اول قوه قضائیه گفت: تمامی سایت‌های مجازی، مکتوب و تریبون‌های آزاد رسانه‌ای باید اهداف روباه پیر و عوامل داخلی بر انهدام روحیه انقلابی و جهادی را رصد کنند.

معاون اول قوه قضائیه گفت: تمامی سایت‌های مجازی، مکتوب و تریبون‌های آزاد رسانه‌ای باید اهداف روباه پیر و عوامل داخلی بر انهدام روحیه انقلابی و جهادی را رصد کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه مازندران، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در جلسه شورای اداری شهرستان آمل با اشاره به این‌که «قوه قضائیه آماده هرگونه همکاری و تعامل با دولت و قوه مجریه است» عنوان کرد: برای رفع مشکلات اقتصادی مردم، توسعه پایدار و سرمایه‌گذاری در جهت توسعه باید اقدامات اساسی صورت گیرد.

وی با بیان این‌که «خدمت به مردم و نظام از سوی مسئولان امر ارزش ملی و والای دینی است» افزود: مدیران باید این خدمت‌گزاری را عبادت بسیار مهم تلقی کنند زیرا خدمت‌گزاری گره‌گشای کار مردم، توسعه این کشور، افزایش سرمایه‌های ملی و حفظ سرمایه‌های ملی و معنوی است.

معاون اول قوه قضائیه با اشاره به این‌که «با نبود روحیه انقلابی اکنون آن بلاهای مردم عراق بر سر ملت ما به وجود می‌آمد» اظهار کرد: چنانچه مقاومت ایران و نیروهای همراه انقلاب نبود الان صد برابر بیشتر از مردم عراق و سوریه بلا بر سر کشور ما می‌آمد.

این مسئول با اعلام این‌که «امروزه با ایجاد شبهاتی در بین مردم سعی در تضعیف روحیه انقلاب ملت ما دارند» بیان کرد: با توجه به مذاکرات اخیر با ایجاد شبهه بر سازش یا کرنش سعی در نابودی نظام و ایجاد اختلاف ملت و دولت دارند.

محسنی‌اژه‌ای با اشاره به این‌که «آنها سخت در تلاش بودند تا ولایت را از ما و مردم ما جدا کنند» خاطرنشان کرد: مردم این شهرستان و بسیاری از نقاط ایران اسلامی با اقتدار و با داشتن این روحیات بر نابودی اهداف آنها شدند و براساس ایمان و تجربه یافتند که سعادت دنیا و آخرت ولایت‌فقیه و ولایت‌مداری است.

معاون اول قوه قضائیه با تاکید بر این‌که «اکنون تمامی سایت‌های مجازی، مکتوب و تریبون‌های آزاد رسانه‌ای باید اهداف روباه پیر و عوامل داخلی بر انهدام روحیه انقلابی و جهادی را رصد کنند» اظهار کرد: طی سال‌های سال این دشمنان اسلام سعی بر براندازی این روحیات انقلابی و جهادی ملت ما داشتند به طوری که از همان آغاز شعار دین از سیاست جدا است را سر دادند.

محسنی‌اژه‌ای اقتدار، افتخار، عزت ملت و مصونیت در مقابل دشمنان را یک سرمایه بزرگ بیان کرد و افزود: وجود روحیه انقلابی و جهادی از مهمترین سرمایه مردم افتخارآفرین کشور ما بوده است که امروزه دشمن تلاش می‌کند تا این دو روحیه را از بین ببرد.

وی با اشاره به این‌که «نظام جمهوری اسلامی با وجود هجمه‌های زیاد نه تنها کمر خم نکرد و تسلیم نشد بلکه با سرافرازی و غرورآفرینی در مقابل دشمنان گردن بالا گرفته است» تصریح کرد: امروز دشمن‌ترین دشمنان نظام ما به این غرورآفرینی و سرافرازی ایران اذعان می‌کنند و در اجلاس وین برای رسیدگی به امور کشورهای سوریه، عراق، لبنان از ایران خواستار حضور هستند و به نوعی متوسل می‌شوند.

انتهای پیام

کد N1017400