۰

درخواست از آیت الله آملی لاریجانی برای نامزدی در انتخابات خبرگان

  • ۱۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

ایسنا نوشت: نماینده ولی‌فقیه در مازندران گفت: ما امثال لاریجانی را در مجلس خبرگان لازم داریم و امیدواریم با رای بالا ایشان در مجلس خبرگان حضور یابد.

آیت الله نورالله طبرسی روز 13 آبان در مراسم دیدار علما، روحانیون، ائمه جمعه و جماعات با رئیس قوه قضاییه اظهار کرد: شخصیت حقیقی، حقوی، خانوادگی و دانشگاهی آیت الله لاریجانی برای ما مبرهن است و شاید در جمعیت روحانیون چنین شخصیت کاملی که بر فلسفه غرب و شرق، فقه و حقوق هم مسلط باشند، نداشته باشیم.

وی افزود: شخصیت‌ها مرز ندارند و برای همه هستند و از نظر تعلق خانوادگی آیت‌الله لاریجانی از مازندران هستند و پدر ایشان حاج میرزا هاشم آملی لاریجانی از رجال بزرگ بوده است. حاج میرزا هاشم آملی لاریجانی برای همه روشنفکران حجت است و با آن‌که در خارج از کشور به علم‌آموزی پرداختند و دانای بزرگ بودند اما شخصیتی خاضع و فروتن بودند.

وی با بیان این‌که «در دوره ریاست آیت‌الله لاریجانی در قوه قضائیه وحدت قوا داشتیم»، افزود: این خاندان ثابت کردند که برای اسلام و انقلاب همه چیز را نثار می‌کنند.

امام جمعه مازندران با بیان این‌که «پرونده بابک زنجانی 200 جلد دارد و بررسی این پرونده‌ها مشکلات بسیاری دارد»، اظهار کرد: در جامعه جمهوری اسلامی درست نیست علیه رییس قوه قضائیه که فردی عادل و فقیه است حرف و حدیث باشد. پذیرفتن بار سنگین قضاوت در کشور نشان‌دهنده تعهد آیت‌الله لاریجانی است.

27214

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.