رئیس ستاد انتخابات استان قزوین:

به دنبال برگزاری انتخاباتی پرشور، رقابتی و سالم در قزوین هستیم

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: برگزاری انتخاباتی پرشور، رقابتی و سالم را دنبال می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قزوین، ایوب رحیمی در چهاردهمین جلسه ستاد انتخابات استان قزوین که با حضور مدیران کل حوزه فناوری اطلاعات استان و فرمانداران در سالن جلسات معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین برگزار شد، با اشاره به لزوم همکاری هرچه بیشتر دستگاه‌های اجرایی برای انجام مطلوب انتخابات آینده اظهار کرد: توسعه اقدامات مورد نظر فرمانداری‌ها برای برگزاری امور انتخابات، اهمیت بسیاری دارد.

وی با بیان این‌که «فرمانداران به عنوان نمایندگان ارشد دولت در شهرستان‌های مختلف روند اجرایی انتخابات را مدیریت می‌کنند»، افزود: همکاری عموم مردم و مسئولان با آن‌ها می‌تواند موجب توسعه خدمات قابل ارائه در این زمینه شود.

وی با تشکر از اعضای ستاد انتخابات استان قزوین ادامه داد: هماهنگی مطلوبی بین مسئولان این استان در خصوص روند اجرایی برنامه‌های انتخاباتی صورت گرفته است و همکاری و همدلی به منظور برگزاری انتخاباتی پرشور و باشکوه فراهم است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین تصریح کرد: مسئولان دستگاه‌ها از انجام هرگونه مصاحبه با رسانه‌ها درخصوص انتخابات و ارائه آمار شعب پرهیز کنند؛ چراکه این موضوع تا قبل از نهایی شدن در هیات‌های اجرایی مشخص نیست؛ بنابراین این اقدام را به مسئولان ستاد انتخابات واگذار کنند.

وی مطرح کرد: تعداد صندوق‌های انتخابات از امروز مشخص و قابل بیان نیست و ممکن است یک یا دو صندوق یا حوزه انتخاباتی تغییر کند؛ در صورتی که انتشار آمار در رسانه‌ها تا قبل از نهایی شدن مختلف مسائلی را در سطح افکار عمومی ایجاد کند.

وی افزود: لازم است مسئولان در حوزه‌های مختلف مربوط به برگزاری انتخابات همکاری‌های لازم را داشته باشند تا با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات زمینه افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان فراهم شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین تأکید کرد: مشارکت حداکثری ضامن و پشتوانه امنیت ملی است؛ بنابراین باید همه سعی و همت خود را برای برگزاری انتخاباتی پرشور، رقابتی و سالم بکار گیریم و از تنگ‌نظری در برخورد با نامزدها و کاندیداها پرهیز شود و زمینه و بستر برای حضور همه جریانات سیاسی درون نظام فراهم شود.

انتهای پیام

کد N1016278