۰
با اشاره به بیانات رهبری در جمع سفرا؛

پیرموذن: تندروها از ظریف عذرخواهی کنند

  • ۱۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
محمدجواد ظريف,مقام معظم رهبري

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع سفرا گفت: با توجه به تعریف و تمجید و حمایت ویژه رهبری از وزیر امور خارجه، باید آنانی که دکتر ظریف را به لحاظ منافع جناحی و باندی‌اش زیر سوال می‌بردند، از او عذرخواهی کنند.

کمال‌الدین پیرموذن در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: خدا را شاکرم که رهبری فرزانه دیانت و شجاعت و کاربلدبودن ظریف و تیم مذاکره کننده را به خوبی و نیکی ستایش کردند و مورد تمجید، تعریف و حمایت ویژه خود قرار دادند.

وی افزود: با توجه به نام بردن مقام معظم رهبری از ظریف متدین بایستی آنانی که چند ماه به دلیل منافع جناحی، باندی و گروهی‌شان همه داشته‌های دکتر ظریف را زیر سوال می‌بردند از او عذرخواهی کنند؛ آن‌ها کمی انصاف داشته باشند که انصاف نصف دین و یا کل دین است.

پیرموذن با بیان اینکه مقام معظم رهبری تئوری دیپلماسی نرمش قهرمانانه را با ذکاوت برای این دولت ترسیم کرد گفت: برنامه اصلی این دولت نیز بر پایه نرمش قهرمانانه و تحقق مطالبات واقعی ملت بود در همین راستا دکتر ظریف و تیم وزارت خارجه و کابینه یازدهم همواره از حمایت داهیانه رهبری برخوردار بودند و شجاعانه در عرصه نبرد دیپلماتیک فعال بودند.

وی با تاکید بر اینکه کارنامه وزارت خارجه در دوران ظریف کارنامه‌ای بسیار درخشان و امیدوارکننده‌ است گفت: بی تردید تیم مذاکره کننده در راستای اجرای برجام بیانات مقام معظم رهبری را مدنظر خواهد داشت و دیگر کسی این افراد به خصوص دکتر ظریف، عراقچی و تخت روانچی را زیر سوال نخواهد برد.

نماینده مردم اردبیل با بیان اینکه بیش از 80 درصد مردم موافق برجام هستند گفت: با توجه به طرح نحوه اجرای برجام در مجلس، این سند افتخارآمیز به عنوان بزرگترین توفیق تاریخی بعد از انقلاب امیدواریم این موفقیت دیپلماسی سیاسی پیش زمینه توفیقات دیپلماسی اقتصادی و در نهایت افزایش ثروت ملی و تقویت ظرفیت‌های شغلی، تولید ملی و رسیدن به رشد 8 درصدی اقتصادی باشد.

پیرموذن خطاب به تندروها گفت: اگر کمی انصاف داشته باشید و در خط رهبری باشید باید از تندروی و رفتارهای فراقانونی و خودسرانه دست بردارید و وارد این فضاسازی‌ها نشوید چرا که هرگونه زاویه گیری با ظریف موجب بی مهری ملت به آن فرد یا آن جریان خواهد شد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.