هم‌زمان در تهران و 770 شهر کشور

راهپیمایی 13 آبان آغاز شد

راهپيمايي,13 آبان

مراسم راهپیمایی 13 آبان در تهران هم‌زمان با سایر شهرهای کشور در مقابل لانه جاسوسی و با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان آغاز شد.

به گزارش‌ خبرنگار سیاسی خارجی ایسنا، تظاهرات ضد استکباری یوم‌الله سیزدهم آبان امسال با فریاد رساتر و بلندتر مرگ بر آمریکا در تهران و در بیش از 770 شهر و شهرستان سراسر کشور ، حماسی و پرشورتر از قبل برگزار خواهد شد.

ویژه مراسم تظاهرات ضد استکباری یوم‌الله 13 آبان در تهران از ساعت 10 صبح آغاز و قرار است حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، دادستان کل کشور در این مراسم سخنرانی کند.

به گزارش ایسنا، در تظاهرات 13 آبان امسال بالغ بر 3 هزار و 100 خبرنگار ،تصویربردار و عکاس خبری حضور خواهند داشت که 510 نفر از آنان در تهران اقدام به پوشش خبری می‌کنند و 106 نفر نیز از رسانه‌های خارجی اخبار مربوط به این تظاهرات را پوشش خواهند داد.

در این میان به جز شبکه‌های داخلی شبکه‌های خارجی از جمله شبکه سی سی تی وی ، ان اچ کی، روزنامه یومیوری ژاپن ، تلویزین فونیک و شینهوا ، شبکه‌ی تلویزیونی المنار، التجاع ، سی ان‌ان‌ آمریکا، سی بی اف آمریکا، ای‌آر دی آلمان، تی‌آر‌تی ترکیه، زد دی اف آلمان، فلسطین الیوم، المیادین لبنان، الجزیره قطر، صدای افغان، آسوشیتدپرس آمریکا و غیره پوشش می‌دهند.

انتهای پیام

کد N1015993