بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت یوم الله 13 آبان

سیاسی

جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت یوم الله 13 آبان بیانیه صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این بیانیه آمده است: "هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بزنید" چرا که " تمام گرفتاری‌های ما از آمریکاست" زیرا "آمریکاست که به اسراییل قدرت می‌دهد." آمریکاست که دشمن شماره یک مردم محروم و مستضعف جهان است. "آمریکاست که ملت مستضعف جهان را با تبلیغات وسیعش که به وسیله صهیونیسم بین‌الملل سازماندهی می‌گردد،‌ استثمار می‌کند." این‌ها تنها بخش ناچیزی از هشدارهای بنیانگذار امام انقلاب و منادی بزرگ آزادی ملت‌ها از یوغ وابستگی‌هاست. کسی که احیاگر غیرت اسلام است در زمانه‌ای که اسلام بی‌غیرت و به تعبیر حضرتش اسلام آمریکایی تبلیغ و ترویج می‌شد. هشدار به این که دشمن واقعی و برنامه‌ها و شیوه‌ها و ابزارش برای چیرگی را باید شناخت.

هشدار به این که دشمن زخم خورده از انقلاب این ملت همواره در پی دشمنی است. گاهی تحریم و بلوکه کردن اموال این ملت، گاهی سازماندهی و حمایت از گروه‌های تروریستی مانند منافقین و گاهی ایجاد بلوا و آشوب‌هایی چون غائله کردستان و ترکمن صحرا و خلق عرب و آمل، گاهی تحمیل جنگی 8 ساله، گاهی فتنه انگیزی چون سال 1388، گاهی ترویج ایران هراسی، گاهی حمله طبس، گاهی سقوط هواپیمای مسافربری، گاهی بسیج جهانی برای منزوی کردن ایران، گاهی زبان تهدید برای کاهش سرمایه‌گذاری‌ها و خروج سرمایه‌های مالی و انسانی، گاهی توطئه کاهش قیمت نفت،‌ گاهی خرابکاری در تاسیسات هسته‌ای، گاهی راه‌اندازی شبکه‌های فارسی زبان برای تغییر سبک زندگی و انشای هویتی غیراسلامی برای ایرانیان،‌ گاهی مدیریت جنگ نیابتی با گروه‌های تروریستی تکفیری، گاهی مدیریت ناامنی در کشورهای منطقه با هدف افزایش هزینه‌های امنیتی و کاهش سبد رفاه و توسعه و ملت ایران، گاهی تبدیل منطقه به انبار بزرگ تسلیحات به بهانه مقابله با خطر ایران، گاهی شاید تعریف حادثه منا و بسیار از این دست، همه نشانگر آن است که هرچه مشکل داریم از آمریکا است و از اسراییل و ارتجاع عرب.

تردیدی نیست که 13 آبان همان‌گونه که امام این انقلاب تاکید داشتند "یوم الله" است و قرآن نیز تاکید "و ذکرهم بایام الله" و این روزی است که باید ما را به این هشدارهای حضرت روح الله (ره) توجه دهد تا نسبت خود با دشمن نه تنها نظام اسلامی بر آمده از اراده این ملت و ملت ایران، بلکه دشمن همه ملت‌های آزادی‌خواه را یک بار دیگر دقیقا تعریف کنیم. پیام این روز؛ فریاد آزادی‌خواهی است علیه هر چه ستم، هر چه نامردمی، هر چه زور و تزویر، هر چه استثمار و هر چه اشغال. این روز، روز مرگ بر آمریکاست، آمریکایی که اسراییل را قدرت می‌دهد تا اشغال فلسطین را استمرار دهد و ملتش را قتل عام کرده و آواره کند و مسجد الاقصی این قبله نخست اسلام را تهدید کند. این روز، روز مرگ بر آمریکاست، آمریکایی که ارتجاع عرب را پر و بال داده تا یمن را با سلاح آمریکایی شخم زند. این روز، روز مرگ بر آمریکاست، آمریکایی که گروه‌های تروریستی القاعده و داعش و جبهه النصره و دیگر گروه‌های تروریسی را تشکیل داده و تجهیز کرده تا چهره رحمانی اسلام را ظلمانی و زشت بنمایاند. این روز، روز مرگ بر آمریکاست، آمریکایی که در هر گوشه جهان که ستمی است رد پای آن آنجا پیداست. این روز، روز مرگ بر آمریکاست، آمریکایی تماما در قامت یک دشمن است. این روز، روز مرگ بر آمریکاست، آمریکایی که مرگ بر آن باد.

البته این روز، روز انقلاب است. انقلابی برتر از انقلاب 1357 چرا که در 22 بهمن 57، ملت ایران نوکر و مزدور آمریکا را بیرون انداخت و در این روز خود آمریکا را و استقلال‌خواهی خود را رسما اعلام کرد تا ملل تحت ستم ببینند و بدانند و بشناسند راه رهایی را که مبارزه با جریان سلطه با پیروزی بر مزدوران آن پایان نمی‌یابد بلکه تا اندیشه شیطانی سلطه و استکباری در جهان است و فعلا دولت آمریکا مصداق تام و تمام آن است، مبارزه ادامه دارد.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین یوم الله 13 آبان را که روز رشادت ملت ایران و روز مبارزه با استکبار جهانی و صهیونیستم بین‌الملل است به ملت ایران و همه ملل محروم و مستضعف جهان تبریک گفته و اعلام می‌کن که راه رهایی از ستم آمریکایی حمایت از ملت فلسطین برای پایان دادن به اشغال فلسطین با محو اسراییل، این جرثومه فساد و غده سرطانی است چرا که "نجات ملت فلسطین و محو دولت غاصب صهیونیستی، مساله‌ای است که با مصالح ملت‌های منطقه سر و کار دارد" و "همه دنیا و به‌خصوص دنیای اسلام موظفند هر چه می‌توانند به تجهیز ملت فلسطین کمک کنند." به امید اقامه نماز جهانی در قدس شریف.

جمعیت دفاع از فلسطین

1394/8/12»

انتهای پیام

کد N1015313