فولادگر در تذکری؛

اگر برنامه ششم سریعتر ارائه نشود سال آینده بدون برنامه‌ایم

برنامه ششم توسعه

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن انتقاد از عدم ارایه لایحه برنامه ششم به مجلس گفت: اگر طی این روزها این لایحه ارائه نشود سال آینده بدون برنامه خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حمیدرضا فولادگر در تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز مجلس با گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار گفت: تا مادامی که سیاست‌های خصمانه آمریکا دربرابر ایران تغییر نکند شعار مرگ بر آمریکا همچنان بر زبان و قلب مردم ما جاری خواهد بود و استکبار ستیزی علیرغم انجام مذاکرات هسته‌ای و توافق برجام همچنان شعار اصلی انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گفت:‌ حمایت از تولید مخصوصا در شرایط انتقالی فعلی و شرایط پسا برجام از ضروریاتی است که دولت باید همچنان حمایت از تولید و خروج از رکود را سرلوحه‌ی کارش قرار دهد.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با تاکید بر ضرورت ارائه سریعتر لایحه برنامه ششم توسط دولت به مجلس گفت: اگر برنامه ششم همین روزها به مجلس ارائه نشود امکان بررسی آن در سال جاری وجود ندارد و ما سال آینده خلاء پیدا خواهیم کرد و سالی بدون برنامه خواهیم داشت، مگر این که برنامه پنجم یک سال تمدید شود. لذا از دولت می‌خواهم قبل از بودجه 95 برنامه ششم را به مجلس ارائه کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به اربعین جان باختگان منا گفت: ضمن تشکر از همه مسئولان از وزارت خارجه، سفارت و کنسولگری کشورمان، وزارت بهداشت وهلال احمر به صورت جدی خواستار پیگییر وضعیت مفقودین خصوصا رکن آبادی و سردار فولادگر هستیم.

فولادگر در ادامه اظهار کرد: مردم اصفهان منتظر جریان آب در رودخانه‌ی زاینده روز طبق قول مسئولین هستند وامیدواریم با تداوم اجرای پروژه‌ی گلاب و تامین آب آشامیدنی و اجرای پروژه‌ی بهشت آباد حقوق حق آبه داران در دستور کار جدی دولت قرار گیرد.

انتهای پیام

کد N1014882