• ۹بازدید
قائم مقام جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی:

جلسات‌ جمعیت ایثارگران با موتلفه و پایداری به مرحله جمع‌بندی نظرات رسیده است

انتخابات,انتخابات مجلس,انتخابات مجلس دهم

قائم‌ مقام جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: در هفته‌های گذشته جلساتی را با اعضای حزب موتلفه و جبهه پایداری برگزار کرده‌ایم و در حال حاضر در مرحله جمع‌بندی نظرات‌مان با این دو تشکل اصولگرا هستیم.

جواد عامری، در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در خصوص نتایج نشست‌های مشترک این حزب با موتلفه و پایداری اظهار کرد: در هفته‌های گذشته جلساتی را با اعضای موتلفه و پایداری برگزار کرده‌ایم و در گفت‌وگوهایمان به جمع‌بندی‌هایی رسیده‌ایم و درنظر داریم برگزاری این گونه نشست‌ها را در جریان اصولگرایی، فراگیر سازیم.

وی با بیان این‌که برگزاری این جلسات مشترک از ماه گذشته آغاز شده است، اظهار کرد: جلسات مشترک ما با موتلفه و پایداری تنها یک ماه است که برگزار می‌شود و توقع این‌که در طول یک‌ ماه بتوان به جمع‌بندی نهایی رسید، کمی بعید است.

عامری ادامه داد: برگزاری این نشست‌های مشترک با اطلاع حضرات آیات موحدی کرمانی، یزدی و مصباح بوده است و در این زمینه توانسته‌ایم از این بزرگان تایید اولیه را دریافت کنیم و می‌کوشیم در فرصت کوتاه باقی‌مانده تا انتخابات، هماهنگی کاملی را میان مجموعه نیروهای اصولگرا ایجاد کنیم.

او همچنین در خصوص وضعیت نیروهای استانی جریان اصولگرایی نیز اظهار کرد: در زمینه نیروهای استانی، هر کدام از احزاب اصولگرا کارهایی را انجام داده‌اند اما همه گروه‌های اصولگرا در نظر دارند تا لیست مشترکی را در استانها ارائه دهند.

انتهای پیام

وبگردی