۲۴ داعشی همراه با فرمانده خود در دیرالزور به هلاکت رسیدند

سیاسی

ارتش سوریه در حمله به مواضع داعش در استان «دیر الزور»، ضمن انهدام یکی از مراکز فرماندهی این گروه تروریستی، تعداد ۲۴ تروریست و سرکرده آنان را به هلاکت رساند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، سخنگوی ارتش سوریه اعلام کرد نیروهای ارتش سوریه در حمله به مواضع گروه تروریستی داعش در استان «دیر الزور» موفق شدند ضمن انهدام یکی از مراکز فرماندهی این گروه تروریستی، تعداد ۲۴ تروریست شامل فرمانده نظامی آنان را به هلاکت برسانند.

وزارت دفاع روسیه نیز امروز دوشنبه درباره آخرین تحولات مربوط به اقدام نظامی این کشور در سوریه بیانیه صادر کرد.

در این بیانیه آمده است که جنگنده های ارتش این کشور طی دو روز گذشته ۲۳۷ موضع و مرکز وابسته به گروه های تکفیری را در نقاط مختلف سوریه بمباران کرده اند.

این وزارتخانه همچنین در بیانیه خود تصریح کرده است: مواضع داعش و جبهه النصره از جمله مواضع تکفیریها بود که هدف حملات جنگنده های روسی قرار گرفت.

وزارت دفاع روسیه همچنین با اشاره به ادامه حملات جنگنده های ارتش این کشور علیه مواضع تکفیریها در سوریه، تاکید کرد: این حملات با درخواست رسمی دولت سوریه آغاز شده و کاملا قانونی است.

گفتنی است، در حالی که حملات هوایی جنگنده های ارتش روسیه به مواضع تکفیریها در سوریه در حالی ادامه دارد، آمریکایی ها همچنان از آن به شدت انتقاد می کنند. این انتقادات با وجود دخالت نظامی ائتلاف بین المللی علیه داعش به سرکردگی آمریکا طی دو سال گذشته که جان بسیاری از غیرنظامیان سوری را گرفته است، مطرح می شود.

کد N1014096