رحمانی به ایسنا خبر داد

پاسخگویی واعظی به سوالات سلیمانی و مددی

سیاسی

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت که وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه امروز این کمیسیون به سوالات سلیمانی و مددی نمایندگان تهران و میانه پاسخ داد.

رضا رحمانی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در تشریح جلسه بعد از ظهر امروز کمیسیون صنایع گفت: آقای سلیمانی در این جلسه سوالی درخصوص تبعات اجرای برجام در حوزه فضایی پرسیدند که قرار شد کمیته‌ای جهت بررسی تبعات این موضوع تشکیل شود و گزارش اقدامات انجام شده را به کمیسیون ارائه دهد.

به گفته وی اقناع و یا عدم اقناع آقای سلیمانی از وزیر منوط به ارائه گزارش این کمیته شد.

رییس کمیسیون صنایع و معادن با بیان اینکه مددی نماینده میانه نیز سوال منطقه‌ای در خصوص لزوم ارائه خدمات مخابراتی و اینترنتی در روستاهای حوزه انتخابیه‌اش ارائه کرد گفت: وزیر ارتباطات نیز پاسخ های لازم را دادند که آقای مددی از این پاسخ‌ها قانع شد.

وی همچنین توضیح داد: مشکلات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نبود بودجه برمی‌گردد که در صورت اختصاص بودجه لازم و بسترسازی مناسب و استفاده از توان علمی قطعا این وزارتخانه می‌تواند برنامه‌هایش را پیگیری کند.

رییس کمیسیون صنایع و معادن در پایان گفت: برخی از اعضای این کمیسیون امروز بازدیدی از خبرگزاری ایسنا داشتند که این از دیگر کارهای اعضای کمیسیون به شمار می‌آید.

انتهای پیام

کد N1013970