فراکسیون اقتصاد مقاومتی به رئیس مجلس گزارش داد

مجلس شوراي اسلامي,اقتصاد مقاومتی

یک عضو فراکسیون اقتصاد مقاومتی با اشاره به جلسه روز گذشته برخی از اعضای این فراکسیون با رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که دراین جلسه گزارشی از اقدامات این فراکسیون بخصوص در مورد برنامه ششم و بودجه 94 به رئیس مجلس ارائه شد.

محمد رجایی در گفت گو با ایسنا در توضیح جلسه روز گذشته فراکسیون اقتصاد مقاومتی با رئیس مجلس گفت: فراکسیون اقتصاد مقاومتی حدود 3 ماه پیش تشکیل شد و جلسات متعددی را با هیات رئیسه جهت بررسی اقداماتش برگزار کرده است. جلساتی که با موضوع نحوه ارتباط گیری با مسئولان مربوطه نیز بود.

وی افزود: با توجه به این که رئیس مجلس یکی از افرادی است که می‌تواند درراستای اهداف فراکسیون کمک‌هایی را انجام دهد برخی اعضای فراکسیون جلسه‌ای را با ایشان برگزار کردند و گزارشی از کارهای انجام شده ارائه نمودند؛ همچنین از رهنمودها و توصیه‌ها و پیشنهادات ایشان استفاده کردیم.

این عضو فراکسیون اقتصاد مقاومتی ادامه داد: گزارش فراکسیون اقتصاد مقاومتی و رئیس مجلس ناظر به کارهای مقدماتی انجام شده در راستای ورود به برنامه ششم و بودجه 94 بود که برخی کارها انجام شده است و در همین راستا رئیس مجلس قول مساعدی برای انجام کمکهای لازم به فراکسیون داد.

انتهای پیام

کد N1013840