اجمالی/ در دانشگاه تهران:

سرلشگر جعفری: مذاكره با آمريكا معادل نفوذ است

سیاسی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مذاكره با آمريكا را معادل نفوذ دانست و گفت: خطر اینجاست که برخی از مسئولان داخلی هم به دنبال مذاکره با دشمن پس از توافق هسته ای هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرلشگر جعفری در همایش فصلی نو از مبارزه با عنوان دوران بزن در رو تمام شده است که عصر امروز دوشنبه در تالار شیخ انصاری دانشکده علوم سیاسی دانشگاه تهران برگزار شد با بیان اینکه برجام يك فضاي جديدي را براي ما ايجاد كرده که در این فضا بستر برای نفوذ دشمن باز مي شود، گفت: برخي از مسوولين داخلی تكرار ميكنند كه مي شود پس از توافق هسته ای با دشمن مذاكره كرد اما خطر همين جاست و رهبری هم بارها نسبت به این مسئله هشدار داده اند.

وی گفت: فتنه چهارم فتنه بعد از برجام است که هدف آن نفوذ و منحرف ساختن انقلاب اسلامی است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ادامه داد: خيلی ها در موضع گيری هايشان در مسائل فرهنگی دقت نمی كنند و گاهی با هدف دشمن در موضوع نفوذ فرهنگی همراهی می كنند.

سرلشگر جعفری مذاكره با آمريكا را معادل نفوذ دانست و گفت: در جريان برجام آمريكايی ها اين مساله را پیگیری می کردند و دنبال نفوذ بودند.

عمق اين خطر نفوذ متاسفانه هنوز به خوبي حس نشده است؛ امروز دشمن كار خود را آغاز كرده است/ خدا نكند ما مثل كساني شويم كه كنار ميكشند و در مقابل انقلاب قرار ميگيرند

ادامه دارد...

کد N1013817