پخش تصاویر تاریخی دیدار مقام معظم رهبری با عوامل بازداشت‌شده لانه جاسوسی

شبکه مستند تصاویر دیدنی از دیدار مقام معظم رهبری با عوامل بازداشت شده لانه جاسوسی و گپ و گفت ایشان با آنها را در قالب مجموعه «سیمرغ» روی آنتن می فرستد.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، قسمت جدید از مجموعه «سیمرغ» به پخش تصاویری از دیدار مقام معظم رهبری با عوامل بازداشت شده لانه جاسوسی آمریکا در سال 1359 می پردازد.

مقام معظم رهبری در گفتگو با آنها، درباره وضع سکونت، غذا و بهداشت سوال می کنند و کمبودات، اشکالات یا نقیصه‌های وضعیت بازداشت شدگان را جویا می شوند.

همچنین آرزو می کنند با سرعقل آمدن زمامداران مستبد عالم و پس دادن مجرم ایرانی به کشور، بازداشت شدگان به آسانی و سلامتی به وطنشان برگردند.

مقام معظم رهبری حتی درباره امکان مطالعه برای بازداشت شدگان سوال می پرسند و در پایان مقابل دوربین درباره شرایط این افراد توضیح و خواسته های آنها را شرح می دهند و خواستار پیشرفت اوضاع آنها می شوند.

شبکه مستند سیما در آستانه سالگرد حادثه تاریخی 13 آبان، این قسمت از «سیمرغ» را ساعت 16:55 روز دوشنبه 11 آبان به مدت هشت دقیقه از شبکه مستند سیما روی آنتن می برد و ساعت 9:47 روز سه شنبه 12 آبان آن را بازپخش می کند.

همچنین قسمت های دیگری از «سیمرغ» نیز مرتبط با این مناسبت برای پخش در نظر گرفته شده که روی آنتن خواهد رفت.

انتهای پیام

کد N1013800