/استحکام، اقتدار و افتخار/

عبدالله زاده: بیانات رهبری نشان دهنده رضایت از نحوه پیش‌برد مذاکرات است

رهبري,مقام معظم رهبري

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه بیانات مقام معظم رهبری نشان دهنده این است که ایشان از نحوه پیش‌برد مذاکرات راضی هستند گفت: وزیر امور خارجه کشورمان نیز اطمینان دادند که براساس نامه رهبری و سیاست‌های کلی کشور مسائل را دنبال می‌کنند.

محمد علی عبدالله زاده در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با سفرا و کارکنان وزارت خارجه گفت: مقام معظم رهبری همواره از همه دولت‌ها و مسئولین کشور با توجه به شرایط سخت و مشکلاتی که داشته و دارند حمایت کرده‌اند.

وی افزود: ایشان بارها و بارها از مذاکرات هسته‌ای کشورمان و حتی حین انجام مذاکرات حمایت کرده و مسائل را دنبال کردند و مسئولین ارشد مذاکره کننده را مورد تشویق و حمایت قرار دادند. هر جا هم که لازم بوده تذکرات لازم را داده‌اند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس افزود: حمایت روز یکشنبه ایشان از دکتر ظریف که او را متدین نامیدند خیلی صریح، محکم و قاطع بوده است که مذاکرات را به درستی پیش برده‌اند و نشان دهنده این است که رهبری از نحوه پیش‌برد مذاکرات راضی بوده‌اند.

نماینده مردم فردوس و سرایان در مجلس اظهار کرد: البته ایشان تاکید دارند که از این به بعد باید حواس‌مان جمع باشد که دشمن نخواهد از طریق مذاکرات به ارکان مختلف نظام نفوذ کند و این امر باید مورد توجه همه مسئولین کشور و وزارت خارجه باشد.

این نماینده مجلس همچنین به اظهارات ظریف درخصوص مبنا قرار گرفتن فرمایشات رهبری و نامه ایشان به رییس جمهور اشاره کرد و گفت: از ابتدا هم همین بوده و بارها آقای ظریف به همکارانشان در مجلس طی گزارشاتی که ارائه کردند تاکید داشتند که چون موضوع ملی است در چارچوب هماهنگ شده و کلان پیش می‌رود لذا تیم مذاکره کننده کشورمان از قبل هم هماهنگ بوده‌اند و اکنون هم آقای ظریف اطمینان دادند که براساس نامه رهبری و سیاست‌های کلی کشور و نظام مسایل را دنبال می‌کنند.

انتهای پیام

کد N1012730