پژمانفر:

مردم با حضور در راهپیمایی 13 آبان مشت محکمی به دهان یاوه‌گویان بزنند

سیاسی

یک عضو جبهه پایداری با تاکید بر لزوم حضور گسترده مردم در راهپیمایی 13 آبان گفت: لازم است همه آحاد مردم در جهت نابودی دشمنان در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کرده و مشت محکمی به دهان یاوه‌گوی آنها بزنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، نصرالله پژمان فر در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس با اشاره به راهپیمایی 13 آبان گفت: هر کسی که به منافع ملی علاقه مند باشد باید نوع برخوردش با موضوع 13 آبان جدی باشد چرا که طرف مقابل تحولات و ادبیات مسوولان در این رابطه را رصد می‌کند.

وی ادامه داد: اگر طرف مقابل این احساس را داشته باشد که 13 آبان امسال ضعیف‌تر برگزار می‌شود به این نتیجه می‌رسد که تغییر حکومت به عنوان هدف دراز مدت آمریکا در ایران امکان پذیر است.

این عضو فراکسیون اصوگرایان مجلس ادامه داد: ۱۳ آبان امسال یکی از شاخصه‌های مهم برای تصمیم‌گیری همه در آینده است لذا لازم است همه آحاد مردم در جهت نابودی دشمنان در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کرده و مشت محکمی به دهان یاوه‌گوی آنها بزنند.

پژمان فر در ادامه با بیان اینکه تاکیدات مکرر رهبر انقلاب بر بحث نفوذ دشمن، ضرورت مقابله با این موضوع را وارد حوزه امنیت ملی کرده است، گفت: بی تردید هر نوع بی توجهی و یا کم توجهی به این موضوع می تواند آثار و تبعات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

پژمان فر ادامه داد:راهبرد کشورهای سلطه از جمله آمریکا همانطور که در مقابل کشورهای ضعیف سرکوب و جنگ سخت است در مقابل کشورهایی که صاحب قدرت هستند نفوذ و جنگ نرم است. آمریکایی‌ها پس از آزمودن راه‌های مختلف سخت افزارانه، نظامی و نیمه سخت اقتصادی در مقابل ایران که هیچ کدام موفق نبود، به این نتیجه رسیدند که مسیر براندازی نظام را باید در مسیر جنگ نرم تعقیب کنند.

وی اضافه کرد: این همان تعبیر راهبردی بود که در مقاله مفصلی در واشنگتن پست در سال 2007 تحت عنوان استراتژی برد، برد آمریکا برای تعامل با ایران منتشر شد، بعد از آن نیز اوباما با شعار تغییر وارد کاخ سفید شد و با جدیت برای عادی سازی روابط با ایران ابراز تمایل کرد.

این نماینده اصولگرای مجلس با بیان اینکه رشد و قدرت به دست آمده ایران در طول 37 سال گذشته باعث تغییر الگوی براندازی از جنگ سخت به جنگ نرم شده است، گفت: اکنون سوال اساسی این است که چرا آمریکا پس از این همه رویارویی و تقابل با ملت ایران به دنبال تبدیل این راهبرد به تعامل عادی سازی روابط با با ایران از طریق مذاکره است. حال اینکه امروز آمریکا با همان شدت اهداف براندازی خود را با جدیت و با رویکرد جدید نفوذ پیگیری می‌کند، رویکردی که در تعامل با برخی کشورها از جمله چین وشوروی استفاده کرد و باعث فروپاشی درونی آن‌ها شد.

ادامه دارد...

کد N1012109