انتقاد نماینده آزادشهر از حل نشدن مشکل بازنشستگان فولاد

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی ضمن تذکر به وزیر آموزش و پرورش درخصوص اجرای قانون مجلس برای به کارگیری نیروهای پیش دبستانی و خرید خدمت، نسبت به حل نشدن مشکل بازنشستگان فولاد انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رضا صابری در تذکر شفاهی خود در جلسه امروز مجلس ضمن گرامیداشت 13 آبان ماه روز مبارزه با استکبار جهانی، با اشاره به تجمع مربیان پیش دبستانی مقابل مجلس اظهار کرد: انتظار می‌رود از ظرفیت قانونی که مجلس درخصوص به کارگیری نیروهای پیش دبستانی و خرید خدمت مصوب کرده استفاده شود، در حالی که هنوز مشکل این افراد حل نشده است.

وی افزود: از وزارت آموزش و پرورش درخواست می‌شود شرایط را به‌گونه‌ای فراهم کنند که بخش عمده‌ای از این افراد بتوانند به خدمت گرفته شوند.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس همچنین از مدیر عامل شرکت مخابرات کشور به دلیل توجه به وضعیت کارگزاران مخابرات روستایی استان گلستان تشکر و قدردانی کرد.

وی همچنین در تذکری به دولت اظهار کرد: پس از چند ماه هنوز مشکل بازنشستگان فولاد حل نشده و حقوق این قشر چند ماه است که به تعویق افتاده است. همچنین به وزیر صنعت و کار هم در این زمینه تذکر می‌دهم که چرا این مشکل حل نشده باقی مانده است.

صابری در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی نیز گفت: متاسفانه این وزارتخانه نسبت به خسارت‌هایی که به کشاورزان گلستان وارد می‌شود توجه ندارد و دو سال است که زیتون‌کاران نتوانسته‌اند درآمدی داشته باشند.

انتهای پیام

کد N1011875