۰

معاون سیاسی سپاه:امریکا به دنبال آن است که با مذاکره،پروژه همراه سازی ایران را اجرا کند

  • ۱۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

مهر بهنقل از معاون سیاسی سپاه با اشاره به تحولات پسابرجام نوشت: کنار گذاشتن تقابل و رفتن به سمت تعامل در مقطع فعلی آمریکایی ها را به طمع نفوذ و بازگشت به ایران انداخته است.

 

وی هدف آمریکایی ها از نفوذ را تغییر باورهای برآمده از انقلاب برشمرد و خاطرنشان کرد: انقلاب، استکبار ستیزی را به عنوان یک باور مطرح کرده است و آنها می خواهند این را تغییر داده و سازش را جایگزین آن کنند.

معاون سیاسی سپاه گفت: کوتاه آمدن برآمده از روحیات انقلابی نیست و تابوشکنی علیه استقلال طلبی و یا حتی سرزنش استقلال است. در چنین شرایطی پادزهر هدف پلید آمریکایی ها جلوگیری از بزک شدن چهره آن است.

وی خاطرنشان کرد: آمریکایی ها برای نتیجه گیری از جنگ های نیابتی که در منطقه به راه انداخته اند، به دنبال تغییر فضا هستند و می خواهند الگوی مذاکره را جایگزین مبارزه کنند.

سنایی راد با بیان اینکه آمریکایی ها نمی خواهند جمهوری اسلامی الهام بخش مبارزه باشد و به مقاومت اسلامی و ایستادگی کمک کند، تصریح کرد: آنها می خواهند نوعی مذاکره برای کوتاه آمدن و دعوت و همراه سازی جمهوری اسلامی ایران در منطقه را رقم بزنند.

معاون سیاسی سپاه ادامه داد: در چنین شرایطی اگر چنین اتفاقی بیفتد در واقع عمل راهبردی کشور ما در منطقه تضعیف خواهد شد و نیروهای مبارز با این تصور که جمهوری اسلامی در مقابل استکبار کوتاه آمده است دچار یک نوع فطرت و نگرانی خواهند شد که این به ضرر منافع ملی ما است.

وی در پایان گفت: برای پاسداشت از منافع ملی در این برهه از تاریخ، باید استکبارستیزی را دنبال کنیم.

 

17302

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.