نماینده مسجدسلیمان با ایسنا مطرح کرد

خسارت 20 میلیاردی به مسجدسلیمان، اندیکا و لالی در پی سیل اخیر

سیاسی

نماینده مردم مسجد سلیمان ، لالی و اندیکا با اشاره به خسارت وارد شده ناشی از بارندگی‌های اخیر در این مناطق گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در پرداخت خسارات اقدامات سریع تری داشته باشد.

اسماعیل جلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به بارندگی های اخیر در شهرهای مسجد سلیمان، لالی و اندیکا گفت:‌ بارندگی‌های سیل آسا در طول هفته گذشته در این مناطق خسارت‌های زیادی را به راه های روستایی و عشایر وارد کرده که بیش از 20 میلیارد تومان می‌باشد.

وی افزود:‌ متاسفانه در ابتدای سال جاری وقوع سیل مشابهی موجب تخریب تاسیسات آبرسانی ، برق رسانی و راه های روستایی و عشایر شد که علیرغم گذشت 8 ماه از زمان این اتفاق، هنوز از محل اعتبارات بحران یک ریال اختصاص داده نشده است.

نماینده مردم سلیمان در مجلس با بیان اینکه سیل روزهای اخیر شرایط و تخریب‌ها را مضاعف کرده است خاطرنشان کرد: متاسفانه رویکرد سازمان مدیریت کشوردر توزیع اعتبارات بحران تبعیض آمیز و اطلاعات ارسالی وزارت کشور تاکنون برای پرداخت خسارت ها نادیده گرفته شده است.

جلیلی تاکید کرد: انتظار می رود با توجه به اعتبارات پیش بینی شده در بودجه سالیانه ،‌سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در پرداخت خسارت ها اقدام سریع‌تری به عمل آید.

وی همچنین اظهار کرد: مردم به شدت از نحوه عملکرد دولت در رسیدگی و جبران خسارت ها ناراضی هستند و هیچ توجیهی در این زمینه پذیرفتنی نیست.

انتهای پیام

کد N1010872