درگیری‌های خونین میان فلسطینیان و صهیونیست‌ها در سی‌امین روز انتفاضه

رژيم صهيونيستي,فلسطين

در پی فراخوان گروه‌های مقاومت برای تشدید مقابله با صهیونیست‌ها، درگیری‌های خونینی امروز (جمعه) میان فلسطینیان و نظامیان رژیم صهیونیستی در تعدادی از شهرهای کرانه باختری و قدس اشغالی به وقوع پیوست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، با یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به مناطق شمالی کرانه باختری درگیری‌های شدیدی میان آنها و جوانان فلسطینی درگرفت و نظامیان صهیونیست به شکل بی‌سابقه‌ای به سمت فلسطینی‌ها آتش گشودند.

خبرنگار اسکای نیوز عربی از اصابت مستقیم گلوله جنگی به چند جوان فلسطینی و احتمال شهادت برخی از آنها خبر داده است.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین نیز از وقوع درگیری‌های شدید پس از اقامه نماز جمعه در شهرهای رام‌الله، البیره، الخلیل، بیت لحم، قلقیلیا و قدس خبر داد.

گروه‌های مقاومت در واکنش به تداوم جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین امروز را روز خشم فلسطینی و بسیج عمومی اعلام کرده‌اند. آنها طی فراخوانی تحت عنوان "جمعه شهدای الخلیل" از فلسطینیان خواستند تا امروز به درگیری‌های خود با اشغالگران صهیونیست شدت بخشند.

فلسطینیان ساکن خان یونس در جنوب نوار غزه نیز به نشانه حمایت از انتفاضه قدس به خیابان‌ها آمدند و تظاهرات گسترده‌ای برگزار کردند. این تظاهرات بنا به درخواست جنبش‌های مقاومت اسلامی حماس و جهاد اسلامی برگزار شد.

انتهای پیام

کد N1009353