آیت‌الله مصباح‌یزدی: متاسفم که برخی سوابق دوران انقلاب رانادیده گرفته و خودرا رقیب ولی فقیه می دانند

جبهه پایداری,محمد تقی مصباح یزدی

تسنیم نوشت: عضو شورای مرکزی جبهه پایداری جزئیات دیدار اعضای تشکل متبوعش با آیت‌الله مصباح را تشریح کرد.

حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به دیدار امروز اعضای شورای مرکزی تشکل متبوعش با آیت‌الله مصباح‌یزدی، گفت: این دیدار نیز طبق روال جلسات گذشته جبهه برگزار شد و پس از ارائه گزارش از برنامه و کارهای جبهه، آیت‌الله مصباح نیز چند نکته را تأکید کردند که دو نکته آن بسیار قابل اهمیت بود.

وی با بیان اینکه آیت‌الله مصباح‌یزدی در سخنان خود به موضوع قدم برداشتن برای رضای خدا تأکید داشت و خطاب به ما گفت: زمانی در کارهای خود موفق هستید که برای رضای خدا و با اخلاص کارهای خود را انجام دهید و اگر کاری را در جهت منافع شخصی و حزبی انجام شود قطعاً در مسیر موفقیت قرار نمی‌گیرد.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری افزود: رئیس موسسه امام‌خمینی(ره) از اينکه برخی‌ به‌خاطر منافع حزبی، شخصی و خانوادگی خود سوابق درخشان و ارزنده دوران انقلاب را نادیده گرفتند و در مقابل انقلاب و ولی فقیه که انسان را در مسیر درست قرار می‌دهند، رقیب خود می‌دانند؛ ابراز تاسف کرد.

نبویان خاطرنشان کرد: آیت‌الله مصباح درباره سعادت انسان نیز گفت که انسان باید راه درست، ایمان به خدا، اخلاص داشتن و تبعیت از مسیر انقلاب و ولی فقیه را سرلوحه امورات خود قرار دهند تا به مسیر سعادت و خوشبختی برسند.

وی در پایان با بیان اینکه آیت‌الله مصباح‌یزدی بر نعمت وجود ولایت‌فقیه تأکید داشت و گفت: باید قدر این نعمت را دانست و بعد از وجود ائمه کمتر نعمت این‌چنینی برای ما وجود داشته و تبعیت از امام و جانشین بر حق ایشان از ابعاد گوناگون دارای امتیازات بزرگی است.

27220

کد N1009026